TOP

Trapery Timberland – cena wygody

Obecnie ze względu na najcieplejszy okres w roku nikt nie decyduje się na poszukiwania traperów, ale warto zwrócić uwagę na dwie kwestie. Kwestia numer jeden jest taka, że ani się obejrzymy i czeka nas jesień a zaraz po jesieni jest zima (przykre, ale prawdziwe). Kwestia numer dwa to cena a właściwie ceny. Można powiedzieć, że obowiązuje niepisana zasada (właściwie można ją spotkać wszędzie, tu nie chodzi tylko o buty) mówiąca o tym, że kiedy coś jest niepotrzebne to cena znacząco maleje. Znaczenie tego w przypadku Timberlandów jest dość duże. Trapery Timberland nawet w przypadku przeceny nie należą do najtańszych par obuwia. Nie oznacza to jednak tego, że nie warto się na nie zdecydować. Jest wręcz przeciwnie.

Trapery Timberland – atuty

Niejednokrotnie pewnie mieliście do czynienia z tym, że jakaś para obuwia ma atuty, ale i wady (o wadach się nie mówiło, ale to przecież nie znaczy, że znikały). W przypadku traperów Timberland jest zupełnie inaczej. Mamy do czynienia z komfortem, funkcjonalnością i całkowitym spełnieniem oczekiwań. Po prostu nie pozostaje nic innego jak tylko i wyłącznie się cieszyć.

Mimo wszystko są alternatywy

Warto też podejść do tematu z nieco innej strony. Nie trzeba być wróżbitą, aby przewidzieć, że trapery Timberland to rozwiązanie na zimę (jak każde trapery). Powiedzieliśmy sobie przed chwilą, że mowa o gwarancji komfortu, funkcjonalności i całkowitym spełnieniu oczekiwań, ale to całkowite spełnienie oczekiwań dotyczy tych, którym zależy na traperach. W końcu nie zapominajmy, że trapery nie są jedynym rozwiązaniem na zimę (i twórcy marki również o tym nie zapominają). Timberlandy to także kozaki czy damskie botki. W obu przypadkach mamy do czynienia z analogiczną sytuacją jak przy traperach – mówimy o całkowitej realizacji potrzeb jakie mają klienci. Ktoś może powiedzieć, że takie działanie powinno być standardem i zapewne jest w tym racja, ale jest inaczej i na ten moment trzeba się z tym pogodzić.

Źródło: https://retrokicks.pl

Categories Ciekawe