TOP

Trendy w ogrodzie

Wypielęgnowane rabaty kwiatowe, krzewy owocowe, drzewka rzucające kojący cień, oczko wodne, piękne dekoracje, nastrojowe oświetlenie… Nawet dopieszczone otoczenie domu nie będzie dobrze spełniało swojej funkcji, jeśli zabraknie w nim jeszcze jednego, ważnego elementu – mebli. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej najciekawszym propozycjom czołowych marek wyposażenia outdoorowego. Jakie meble będą w tym sezonie na czasie? Sprawdź nasze propozycje!

Sofy modułowe

Kanapa w ogrodzie? Dlaczego nie! Projektanci coraz śmielej wprowadzają do ogrodów meble, które do niedawna zarezerwowane były wyłącznie dla zamkniętych pomieszczeń. Innowacyjne narożniki składające się z modułowych części są uniwersalne, wielozadaniowe, efektowne i niezwykle wygodne. Stelaże kanap przeważnie wykonane są z technorattanu i aluminium. Nie musisz obawiać się o kondycję tapicerowanych elementów. Poduszki i siedziska produkowane są z pianki tapicerskiej pokrytej poszwami zabezpieczonymi hydrofobową powłoką, która nie absorbuje wody.

Stoły tekowe

Solidne, ciężkie, masywne stoły tekowe otoczone lekkimi, rattanowymi krzesłami przypadną do gustu fanom naturalnych ogrodów. Nieregularnie usłojone stoły z egzotycznego drewna łączą w sobie zachwycającą estetykę z trwałością. Teczyna, w odróżnieniu od europejskich gatunków, zawiera w swoim składzie duże ilości kwasu krzemowego i substancji oleistych nadających drewnianym wyrobom wysoką twardość i odporność na czynniki zewnętrzne.

Nowoczesne huśtawki

Klasyczne huśtawki w formie bujanych ławek odchodzą do lamusa. W modnych ogrodach ich miejsce zajmują jednoosobowe, podwieszane fotele w kształcie otulających kokonów. Designerskie meble odgrywają podwójną rolę: funkcjonalnego wyposażenia umilającego czas letni oraz wysmakowanej ozdoby. Nowoczesne huśtawki nie zajmują wiele miejsca, więc są mile widziane nawet na niewielkich tarasach i balkonach. Na stronie gardenspace.skznajdziesz modne huśtawki wykonane z technorattanu oraz naturalnego rattanu.

 

 

Categories Dom i Wnętrze
http://pokrowce-ogrodowe.pl http://susiemakessupper.com/znajdz-idealny-komplet-sztuccow-dla-siebie-i-bliskich/ http://mundopediu.com/nowoczesne-meble-kuchenne-na-zamowienie/