TOP

Aktywny wypoczynek w polskich górach

Jesień to idealna pora na to, aby zrelaksować się podczas spacerów po polskich szlakach górskich. W naszym kraju nie brakuje urokliwych pasm górskich, wyższych i niższych – z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Największym zainteresowaniem bez wątpienia cieszy się Podhale, kojarzone przede wszystkim z Zakopanem. Co warto tu zwiedzić?

Zakopane to przede wszystkim wspaniałe Krupówki – obecnie klimat tego miejsca zmieniony został przez liczne sklepy i restauracje, to jednak nie przeszkadza turystom przebywać tu dość często. Poza Krupówkami turyści chętnie korzystają z kolejek na Kaspry Wierch (jesienią są tu znacznie mniejsze kolejki) oraz na Gubałówkę. Z gór przy dobrej pogodzie roztacza się wspaniały widok. Osoby ceniące aktywny wypoczynek mogą wybrać się na jeden z wielu szlaków pieszych. Najczęściej uczęszczane to szlaki prowadzące do Doliny Chochołowskiej oraz Kościeliskiej. Osoby bardziej doświadczone mogą wybrać się na Giewont, Wołowiec czy Sarnią Skałę.

A może Bukowina?

Jeśli szukamy miejsca nieco mniej zatłoczonego niż Zakopane świetnym pomysłem jest zatrzymanie się w Bukowinie Tatrzańskiej. Miasteczko to zimą przyciąga ludzi z powodu licznych stoków narciarskich oraz term z gorącymi wodami. W Bukowinie znajdziemy również wysokiej klasy hotel Willa Majerczyk, dedykowany tym, którzy poszukują spokoju i wysokiego komfortu.

Categories Turystyka
https://infowiesci.com.pl/jazda-bez-ubezpieczenia-konsekwencje/ https://annbradforddesign.com/mieszkanie-w-stylu-loft/ https://benmizrachi.com/krzeslo-sznurkowe-prosty-sposob-na-niebanalny-taras/