TOP

Aranżacja jadalni zgodnie z zasadami Feng Shui

Odpowiednia aranżacja jadalni sprawi, że czas spędzony z bliskimi będziemy szczególnie cenić. Stosując zasady Feng shui w jadalni będziesz mieć pewność, że domownicy oraz goście czują się w niej dobrze oraz spokojnie.

Zgodnie z zasadami…

Kolor

Wybór odpowiedniego koloru, który będzie przeważał w naszej jadalni ma ogromne znaczenie. Mile widziane są szczególnie dwa kolory, a mianowicie: czerwony oraz złoty. Zgodnie z regułami Fang shui pierwszy z nich przyniesie szczęcie oraz powodzenia, natomiast drugi zadba o stateczną sytuację materialną. W jadalni powinny znaleźć się dodatki, obrusy lub ozdoby we wskazanych kolorach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować również kolor czerwony oraz złoty nie tylko podczas malowania ścian ale także doborze mebli.

Kształt

Istotne znaczenie ma także kształt stołu. Okrągły symbolizuje niebo, natomiast kwadratowy ziemię.

A co z materiałem?

Materiał z jakiego jest wykonany zgodnie z zasadami Feng shui nie ma znaczenie. Najbardziej praktyczne okazują się drewniane stoły do jadalni, które są dostępne w różnych kształtach oraz są bardzo wytrzymałe.

O tym jeszcze musisz pamiętać!

Stół powinien znajdować się na środku jadalni, a przy nim ustawiona parzysta ilość krzeseł, co zapewni domownikom szczęście. Natomiast podczas spożywania posiłków nie powinny stać przy stole puste krzesła, gdyż powoduje to wzrost negatywnej energii. Na pozytywne samopoczucie wpłynie także duża ilość światła słonecznego.

Categories Dom i Wnętrze
https://firefoxosbuilds.org/jak-sie-przygotowac-do-brazowej-odznaki-jezdzieckiej/ https://signwise.pl/buty-jezdzieckie-na-zime/ https://myvatn.org/jak-sie-przygotowac-do-brazowej-odznaki-jezdzieckiej/