TOP

Asymetryczne usta – pomocy!

Wyraźnie zarysowane, pełne usta to najpiękniejsza ozdoba twarzy. Niestety, znaczna część z nas nie może patrzeć z dumą w lustro. Czy asymetryczne, wąskie usta muszą obniżać Twoją pewność siebie i być źródłem kompleksów? Niekoniecznie! W jaki sposób możesz szybko i bezboleśnie pozbyć się wszelkich niedoskonałości? Sprawdź!

Kiedy doraźne metody zawodzą…

Asymetria ust ma przeważnie podłoże genetyczne, jednak może być również następstwem przebytych chorób czy urazów. Osoby borykające się z tym problemem przeważnie starają się zatuszować mankamenty precyzyjnym makijażem. Jednak nałożenie konturówki i szminki nie zawsze zdaje egzamin, a co ważniejsze – nie jest w stanie wyeliminować problemu. Ratunkiem dla osób o wyraźnie niesymetrycznych ustach jest medycyna estetyczna, a dokładniej – zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Modelowanie ust – szybki i skuteczny sposób na piękny wygląd

Modelowanie ust kwasem hialuronowym służy nie tylko ich uwydatnieniu, ale również redukcji asymetrii i dysproporcji między wielkością warg. Aby poczuć się dobrze we własnej skórze, wystarczy zaledwie godzinna wizyta w gabinecie medycyny estetycznej. Sam zabieg trwa zaledwie trzydzieści minut i polega na iniekcyjnej aplikacji preparatu pod powierzchnię skóry. Lekarz wypełnia wybrane miejsca, korygując asymetrię i nadając ustom pożądany kształt. Co ważne, kuracji nie towarzyszą żadne skutki uboczne.
Umieszczany w ustach środek jest w pełni naturalną, antyalergiczną substancją, która po jakimś czasie ulega degradacji. Aby przedłużyć efekt, zabieg należy raz na jakiś czas powtarzać (pełne rezultaty kuracji utrzymują się około roku). Więcej praktycznych informacji znajdziesz na stronie filine.pl.

Categories Zdrowie i uroda