TOP

Beskid Śląski na weekend

Warto wybrać się na weekend w Beskid Śląski, który jest wręcz wymarzonym rejonem na krótkie mini wakacje z rodziną, albo na szalony wypad z przyjaciółmi. Oferuję naprawdę bardzo wiele atrakcji, a poza tym ceny tam są naprawdę dobre, nocleg można wynająć już nawet za kilkanaście zł od osoby. Tanie noclegi Wisła to zatem temat zainteresowań wszystkich tych, których interesuje ekonomiczne podróżowanie.

Wisła noclegi

Wisła to miasto kojarzące się ze sportami zimowymi, jednak jest ono atrakcyjne nie tylko w zimowym sezonie, ale też wiosną i latem. Poza tym Beskid Śląski zachwyca kolorowymi lasami jesienią. Wisłę odwiedza bardzo wielu turystów ze Śląska, o dobre noclegi trzeba się zatem postarać wcześniej. Jeżeli w okolicy odbywa się konkurs w skokach narciarskich, szczególnie ten międzynarodowy, miasto przeżywa prawdziwe oblężenie turystów z całej Polski. Sporo osób przyjeżdża tutaj również na narty, zatem ferie to również czas intensywnego ruchu turystycznego.

Noclegi Wisła – kiedy rezerwować

Noclegi w Wiśle trzeba rezerwować nawet kilka tygodni przed planowanym przyjazdem, szczególnie jeżeli wizytę planuje się w okresie szczytu turystycznego. Kto zatem chce spędzić majówkę w Wiśle, albo przyjechać tam na wakacje, Andrzejki albo Sylwestra, nocleg musi rezerwować z wyprzedzeniem.

Tanie noclegi Wisła

Na szczęście w Wiśle noclegów nie brakuje, można rezerwować je w różnych obiektach, zarówno tych bardziej kameralnych i nastawionych na niewielką liczbę gości, jak też dużych i obsługujących zorganizowane wycieczki. Poza tym godne uwagi są również prywatne kwatery w Wiśle, w których o turystów dba się wyjątkowo.

Wisła noclegi – ceny

Jeżeli kogoś interesuje informacja dotycząca ceny noclegów w Wiśle, to z pewnością ucieszy ona osoby nastawione na ekonomiczne podróżowanie. W Wiśle można spać już nawet za około 30 zł od osoby, jeżeli natomiast wybierze się pokój dzielony z wieloma osobami, ceny będą jeszcze niższe. Dlatego właśnie Wisła cieszy się popularnością również wśród młodzieży i studentów, którzy chętnie wybierają się na grupowe wyjazdy, które nie przekroczą ich niewielkich możliwości finansowych. W Wiśle można zatem fajnie spędzić czas nawet za niewielkie pieniądze.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://www.dreamapart.pl/wisla-noclegi/

Categories Turystyka