TOP

Co jeśli nie pole namiotowe? Wybieramy zakwaterowanie nad morzem

Zawsze planowanie wyjazdów na jakiekolwiek wakacje czy chociażby na weekend nad morzem zaczynamy od wybrania odpowiedniej miejscowości oraz konkretnego miejsca zakwaterowania. To oczywiście ważne, szczególnie, jeśli faktycznie liczysz na solidny wypoczynek w ciekawym miejscu. Możesz wybierać mniejsze miejscowości, ponieważ w niczym nie ustępują dzisiaj tym najpopularniejszym kurortom. Oferują za to o wiele więcej.

Pensjonaty na każdą kieszeń

Jeszcze jakiś czas temu hasło „pensjonat” kojarzył się z prowincjonalnym, ale również w zasadzie luksusowym miejscem, w którym znaczące osoby mogły zażywać spokoju oraz świeżego powietrza. Pensjonaty dzisiaj posiadają często bardzo bogatą ofertę pakietów pielęgnacyjnych oraz zabiegów odmładzających, wchodzących w dziedzinę SPA. Takie miejsca dają relaks oraz prawdziwe, głębokie odprężenie.

A może jednak pole namiotowe?

Oczywiście jeśli idzie o noclegi, Rewal słynie również z innych miejsc noclegowych, takich jak na przykład właśnie pole namiotowe. Jednak przy warunkach pogodowych, jakie zwykle towarzyszą nam podczas wakacyjnych wojaży zdecydowanie lepiej nie ryzykować, że jedynie kilka wolnych dni spędzimy na wylewaniu wody z namiotu.

Categories Ciekawe