TOP

Donica zewnętrzna – sposób na ciekawe zaaranżowanie tarasu lub ogrodu

Aranżując nasz przydomowy taras zazwyczaj skupiamy się na wybraniu ciekawych i wygodnych mebli ogrodowych. Chcąc stworzyć spójną przestrzeń warto pomyśleć również o dodatkach. Donica zewnętrzna jest jednym z najchętniej wybieranych elementów. Dzięki niej możliwe stanie się ukwiecenie otoczenia i nadanie mu ciekawszego charakteru.

Klasyczny taras i donica zewnętrzna z technorattanu

Jednym z najchętniej wybieranych materiałów na taras jest technorattan. Tworzywo to odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia, zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie słoneczne. Nie powinno dziwić, że meble technorattanowe cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Komplety z technorattanu to propozycja dla osób ceniących zarówno trwałość, jak i klasyczny design – proste, geometryczne linie oraz stonowane kolory sprawią, że taras stanie się idealnym miejscem do wypoczynku. Wśród dodatków, które warto wybrać, wymieniana jest donica zewnętrzna z technorattanu. Donica zewnętrzna technorattanowa sprawdzi się idealnie do nasadzenia niewielkich choinek w rzędzie czy też uzupełnienie tarasu o sadzonki kwitnące.

Nowoczesna donica zewnętrzna

Chcąc zaaranżować taras czy ogród w sposób nowoczesny warto wybrać meble nawiązujące do najnowszych trendów. Wśród nich warto wymienić funkcjonalne meble modułowe, których elementy możemy łączyć lub rozłączać. Nowoczesne wyposażenie tarasu wymaga również nowoczesnych dodatków – taka bez wątpienia jest donica zewnętrzna wykonana z cementu. Trwały materiał sprawia, że donica jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne i działanie wilgoci. Donica z cementu pozwoli na umieszczenie na tarasie naszych ulubionych kwiatów, np. lawendy i stworzenie prawdziwej oazy zieleni wokół nas. W donicach możemy umieścić również niewielkie iglaki, które stworzą zielony mur dookoła tarasu.

Categories Dom i Wnętrze