TOP

Ekologiczne meble do ogrodu

Ogród to miejsce, gdzie możemy obcować z czystą naturą. Aranżując przydomową strefę relaksu i odpoczynku, warto dołożyć wszelkich starań, aby była ona jak najbardziej naturalnym i przyjaznym środowisku miejscem. Czy znalezienie ekologicznych i trwałych mebli ogrodowych jest możliwe? Sprawdź!

Meble tarasowe z technorattanu – w zgodzie z Matką Naturą

Producenci mebli ogrodowych wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą świadomie i odpowiedzialnie kształtować swoje najbliższe otoczenie. Odpowiedzią na zapotrzebowanie na piękne, modne, trwałe i ekologiczne produkty są meble z technorattanu.

Technorattan jest syntetycznym odpowiednikiem rattanu – naturalnego materiału pozyskiwanego z pni palm rotangowych. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale technorattan  jest materiałem nietoksycznym, a proces jego produkcji wolny jest od udziału jakichkolwiek szkodliwych substancji. Ponadto, kupując wyplataną sofę, krzesła czy stolik, zyskujemy wyposażenie, które w nienagannym stanie będzie służyło przez wiele lat (według specjalistów, żywotność tego tworzywa wynosiu około 20 lat!). Ponadto, uszkodzone lub zużyte meble tarasowe mogą być poddane recyklingowi.

Piękne i trwałe meble

Wybierając meble z technorattanu, nie tylko wyświadczasz przysługę planecie, ale również kreatywnie i twórczo kształtujesz swoje otoczenie. Wyplatane sofy, huśtawki, fotele i leżaki są piękną ozdobą zewnętrznych przestrzeni. Na stronie oltre.pl znajdziesz unikatowe meble wykonane w oparciu o nowatorskie projekty, które zachwycą każdego trendsettera. Wszystkie modele dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu znajdziesz opcję idealnie współgrającą z estetyczną wizją Twojego ogrodu. Ekologiczne, trwałe i piękne – czy można wyobrazić sobie lepsze połączenie?

 

Categories Dom i Wnętrze
https://aahasc.org/co-zabrac-na-zimowisko/ https://tyxynk.com/jak-wybrac-dobrego-adwokata/ https://flisolqro.org/kask-jezdziecki-jaki-model-wybrac/