TOP

Elewacje wentylowane – poznaj ich zalety!

Elewacje wentylowane ze szkła są nie tylko niezwykle efektowne, ale też bardzo funkcjonalne. Dowiedz się, dlatego zdecydować się na takie wykończenie!

 

Elewacje wentylowane ze szkła – modne wykończenie budynku

Nowoczesna architektura powinna być praktyczna, a zarazem estetyczna. Współcześnie musi być także ekologiczna, zarazem będąc dostosowaną do potrzeb aktywnych ludzi. Wszystkie te cechy łączą szklane fasady. Wyjaśniamy jakie zalety mają elewacje wentylowane ze szkła!

Trend na wykorzystanie naturalnych materiałów w budownictwie już od kilku lat jest wyraźnie widoczny. Takie projekty są często nie tylko funkcjonalne, ale też stosunkowo tanie w realizacji. Przy tym zachwycają swoją prostotą i wdziękiem. Dowiedz się, jakie jeszcze zalety mają elewacje wentylowane ze szkła!

 

Elewacje wentylowane – budowa

Szklane elewacje wentylowane są zbudowane z wysokiej jakości dyli hartowanych, o wybranym kształcie, kolorze oraz fakturze. Zabezpiecza się je nowoczesną izolacją cieplną. Całość umieszcza się na unikalnej, stabilnej konstrukcji aluminiowej. Łączenia pomiędzy dylami mogą być tak wąskie, że efekt końcowy będzie niezwykle spektakularny.

 

Zalety szklanych elewacji wentylowanych

Wbrew pozorom, szklane elewacje wentylowane są bardzo wytrzymałe. Wykazują wysoką odporność na pęknięcia. Założenie takiej fasady nie jest też ani kosztowne, ani skomplikowane. Przy tym systemy tego typu gwarantują świetną izolację oraz doświetlenie wnętrz. Nie można również zapomnieć o tym, że taka elewacja wentylowana sprawia, że cały budynek wygląda lekko, nowocześnie i elegancko.

Szklane elewacje wentylowane to modne, a zarazem stosunkowo niedrogie wykończenie budynków. Można je założyć na nowe, a także na remontowane obiekty. Zapoznaj się z ofertą Stefania.pl, jeśli chcesz stworzyć wyjątkową, szklaną realizację!

Categories Dom i Wnętrze