TOP

Jak się ubrać – trzy rady dla puszystych pań

Nosząc duże rozmiary, też można wyglądać atrakcyjnie, pod warunkiem że ubierzemy się z głową. Sprawdź nasze trzy rady dla puszystych pań i poczuj się piękna!

To, co pod spodem jest najważniejsze

Jedną z niesłusznie bagatelizowanych kwestii – nie tylko przez panie noszące większe rozmiary – jest odpowiedni dobór tego, co nosimy pod ubraniami. Co smutniejsze, kupienie dobrze dopasowanej bielizny wcale nie jest tak trudne, jak mogłyby sugerować problemy ze źle dopasowanymi stanikami, które codziennie widzimy na ulicach. Postaraj się więc zawsze wybierać stanik, który rzeczywiście układa się tak, jak powinien, i ma odpowiedni rozmiar. Natomiast jeśli chodzi o majtki, wybierz takie z wyższym stanem i z materiału modelującego sylwetkę.

Wybieraj ubrania, które są szyte z myślą o puszystych

Ubrania tworzone z myślą o puszystych to nie to samo, co ubrania w dużych rozmiarach. Żeby daleko nie szukać, na przykład bluzki dla puszystych są szyte w zupełnie inny sposób, co sprawia, że możemy mieć pewność, że ich krój rzeczywiście jest dopasowany do krągłości kobiet noszących większe rozmiary i ich rzeczywistych potrzeb.

Nie bój się koloru

To, że nosisz duży rozmiar, wcale nie musi oznaczać, że jesteś skazana na czerń. Jasne, nie da się ukryć, że czarny wyszczupla i jest wyjątkowo elegancki, ale to nie oznacza, że w twojej szafie powinny znajdować się ubrania tylko i wyłącznie w tym kolorze. Wprowadź do swojego też radośniejsze i żywsze odcienie, a gwarantujemy, będziesz zaskoczona rezultatami.

Categories Zdrowie i uroda