TOP

Jak urządzić wygodną restaurację?

Polacy coraz chętniej odwiedzają kawiarnie i restauracje – umawiamy się w takich miejscach ze znajomymi, wybieramy się wspólnie z rodziną na smaczne posiłki. Kawiarnie mogą być miejscem odpoczynku, gdzie siadamy przy filiżance kawy i ulubionej książce. W kawiarniach chętnie zatrzymujemy się również po kawę na wynos. Szukając inspiracji na urządzenie wnętrz kawiarni czy restauracji powinniśmy mieć na uwadze przede wszystkim funkcjonalność mebli i wygodę naszych klientów.

Stoły i krzesła do restauracji – co będzie odpowiednie?

Szukając odpowiednich stołów i krzeseł do wnętrza restauracji musimy być świadomi, że będą one narażone na szereg negatywnych czynników. Każdego dnia na krzesłach siadać będzie wiele osób. Dodatkowo wielu restauratorów decyduje się na wykorzystanie letniego ogródka. W takim miejscu meble muszą być odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na zmienne warunki atmosferyczne, wnikanie wilgoci, kurzu. Jakie stoły i krzesła do restauracjisprawdzą się najlepiej?

Lekkie i nowoczesne meble technorattanowe

Wśród wielu możliwości wyboru zestawów meblowych do restauracji dużym zainteresowaniem cieszą się eleganckie meble technorattanowe. Technorattan jest doskonale znany w Polsce, cenią go przede wszystkim indywidualni użytkownicy w swoich ogrodach. W kawiarniach i restauracjach sprawdzi się on wyśmienicie ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, odkształcenia czy na zmienne warunki atmosferyczne. Nieporowata struktura technorattanu sprawia, że brud i wilgoć nie wnikają do wnętrza, a czyszczenie powierzchni takiego mebla nie sprawia żadnego problemu. Stelaże krzeseł i stolików technorattanowych tworzone są ze spawanego aluminium. Tworzywo to jest bardzo lekkie, przez co podnoszenie takiego mebla nie sprawia żadnych problemów.

Categories Dom i Wnętrze