TOP

 Jaki parasol ogrodowy wybrać?

Współcześnie nowoczesne parasole ogrodowe tworzy się z olbrzymią precyzją o detale – w niczym nie przypominają one dawnych parasoli, tworzonych głównie z niskiej jakości plastiku. Dzisiaj topowi producenci proponują swoim klientom parasole wykonane z tworzyw wysokiej jakości oraz tkanin, które skutecznie chronić będą przed promieniowaniem UV. Jakie produkty warto rozważyć przymierzając się do takiego zakupu?

 

Dlaczego warto zainwestować w nowoczesny parasol ogrodowy?

Parasole ogrodowe to przede wszystkim wygoda dla użytkowników tarasów czy przestrzeni wypoczynkowej w ogrodzie. Dają cień, ochłodę, skutecznie chronią nas przed promieniami słońca. Warto pamiętać, że w czasie lata nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV może skutkować poparzeniami, osłabieniem czy nawet udarem słonecznym. Chronią się pod obszernym parasolem możemy bezpiecznie korzystać z uroków lata i wspaniałej pogody.

 

Jak projektowane są nowoczesne parasole ogrodowe?

Podstawą jest oczywiście aluminium malowane proszkowo – dzięki niemu tworzony jest stelaż oraz rękojeść. Aluminium jest odpowiednio zabezpieczone przed wnikaniem rdzy, przez co parasol n długi czas zachowa wspaniały wygląd. Dodatkowo aluminium zapewnia również stabilność i wytrzymałość konstrukcji, bez względu na warunki atmosferyczne. Czasza parasola tworzona jest z tkanin poliestrowych pokrytych warstwą poliuretanu – to doskonałe połączenie, chroniące zarówno przed promieniowaniem słonecznym, jak i przed deszczem. Więcej informacji znaleźć można na stronie parasol-ogrodowy.pl.

 

Gdzie kupować parasol ogrodowy?

Nowoczesne parasole ogrodowe znajdziemy wprost u producentów. To idealne rozwiązanie, gdyż korzystając ze sklepów internetowych nie musimy przejmować się dojazdami czy czasem straconym w korkach. Decydując się na produkty pochodzące od producentów możemy być pewni, że będą one posiadały wieloletnią gwarancję.

Categories Dom i Wnętrze