TOP

Jaki wybrać grill do ogrodu?

Nie możesz doczekać się rozpoczęcia sezonu grillowego, kiedy to podczas upalnych wieczorów wśród członków rodziny oraz znajomych będziesz mógł spędzać mile czas na długich rozmowach oraz spożywaniu potraw przygotowanych na grillu? Na rozpoczęcie sezonu trzeba jeszcze trochę poczekać. Jest to jednak dobry czas, aby sprawdzić, czy jesteś odpowiednio przygotowany do grillowania. Może okazać się, że zeszłoroczny grill nie nadaje się do rozpoczęcia kolejnego sezonu.

Grill węglowy

Jest najbardziej popularny oraz dostępny w korzystnej cenie. Dużym atutem jest mała wielkość, dzięki czemu istnieje możliwość zabrania sprzętu na wypad lub piknik za miasto. Potrawy przygotowane na grillu węglowym charakteryzuje wyjątkowy walor smakowy. Jedyną wadą jest brak możliwości uregulowania stałej temperatury.

Grill gazowy

Jest zasilany gazem z butki lub ziemnym, dzięki czemu ogień szybko się rozpala. Potrawy smakują podobnie jak te przygotowane na grillu węglowym. Dodatkowym atutem jest możliwość ustawienia stałej temperatury oraz możliwości jej zmiany, dzięki czemu można przyśpiesz przygotowanie poprawy.

Grill elektryczny

Jego główna zaletą jest brak dymu, szybkość rozgrzewania się oraz możliwość utrzymania stałej temperatury, która również można regulować. Wadą tego modelu jest konieczność stałego dostępu do sieci elektrycznej.
Szukasz idealnego grilla ogrodowego? Odwiedź gardenspace.pl.

Categories Dom i Wnętrze