TOP

Kuchenne prezenty na parapetówkę

Impreza parapetówkowa na stałe wpisała się w naszą kulturę – uczczenie kupna nowego mieszkania czy domu to również okazja do spotkania w gronie znajomych i spędzenie miło czasu we wspólnym gronie. Parapetówka wiąże się z przyniesieniem drobnego podarunku dla gospodarza – warto wybrać coś, co sprawdzi się i przyda w nowym mieszkaniu, jak chociażby kuchenne dodatki.

Kto pyta, nie błądzi

Najprostszym sposobem jest zapytanie gospodarza co może okazać się przydatne i czego potrzebuje w nowym mieszkaniu. Samodzielnie poszukać można produktów, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu. Od czego zacząć?

Interesujące dodatki w kuchni

Kuchnie stanowią miejsca integralne w każdym domu czy mieszkaniu. Bez względu na ich wielkość konieczne jest ich odpowiednie wyposażenie. Daje to możliwość niezwykle szerokiego wyboru pomiędzy sprzętem i gadżetami wykorzystywanymi w podczas gotowania czy przygotowania posiłków. Co wybrać? Mając do dyspozycji konkretny budżet, warto poszukać czegoś wyjątkowego. W granicach 100 zł znajdziemy z pewnością komplety dwóch czy czterech eleganckich kubków czy filiżanek. Doskonałym wyborem okaże się także zestaw do otwierania win: korkociąg z zatyczką. W granicy 100 zł z pewnością zakupimy również 6-częściowy komplet kieliszków do wina czy wódki. Wiele osób stawia także na designerskie solniczki oraz pieprzniczki.

Kuchenne prezenty do 200 złotych

Dysponując kwotą do 200 zł, wybór może być nico szerszy. Przede wszystkim możemy wybierać w oryginalnych, włoskich kawiarkach. Kawiarki dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, najczęściej wykonane z trwałych, ale i lekkich materiałów. Taki prezent to wymarzony podarunek dla miłośnika porannej, prawdziwie włoskiej kawy. W kwocie 200 zł z pewnością znajdziemy także eleganckie salaterki czy miski – sprawdzą się one jako pojemniki na owoce, słodycze czy nawet niewielkie ozdoby stołu.

Kuchenne prezenty do 500 złotych

Warto pokusić się o prezent zbiorowy – dysponując kwotą rzędu 500 zł znacząco rozszerza się zakres możliwości zakupu przydatnych przedmiotów do wykorzystania w kuchni. W tej cenie znajdziemy niewielkie zestawy garnków – pamiętajmy o dostosowaniu ich do kuchenki, którą posiada właściciel nowego lokalu.

In vino veritas

Ciekawym pomysłem okaże się także uzupełnienie domowej “piwniczki” z winem. Nazwa ta jest umowna, a same wina trzymane mogą być w specjalnych stojakach na wino. Sam stojak również może okazać się doskonałym prezentem. Stojaki takie znajdziemy w sklepach z wyposażeniem wnętrz lub winiarniach.

Categories Dom i Wnętrze
Elegancka kuchnia https://beesafe.pl/porady/ubezpieczenie-zdrowotne-po-ustaniu-zatrudnienia/ Modne kuchnie