TOP

Medycyna estetyczna coraz bardziej popularna

Zainteresowanie medycyną estetyczną z roku na rok rośnie. Wbrew stereotypom, z zabiegów korygujących nasz wygląd coraz chętniej korzystają nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Jakie zabiegi cieszą się największym zainteresowaniem? Sprawdź!

 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Piętnastominutowa wizyta w gabinecie medycyny estetycznej wystarczy, aby pozbyć się kompleksów związanych z małymi ustami. Wstrzykując w wybrane partie twarzy preparat na bazie kwasu hialuronowego, możemy w bezpieczny sposób zwiększyć objętość ust, poprawić ich kontur, podkreślić łuk Kupidyna, zniwelować asymetrię, nadać wargom odpowiedni kształt, a nawet spłycić drobne zmarszczki wokół ust. Co ważne, tego typu zabieg jest przystępny cenowo – powiększanie ust kwasem hialuronowym w gabinecie Filine w Katowicach kosztuje zaledwie 800 złotych!

 

Wampirzy lifting

Zabieg zwany wampirzym liftingiem zrewolucjonizował medycynę estetyczną. Kuracja pokochana miłością bezwzględną przez gwiazdy srebrnego ekranu polega na iniekcyjnej aplikacji w głąb skóry osocza bogatopłytkowego, czyli autologicznego preparatu pozyskiwanego bezpośrednio z krwi pacjenta. Aplikowana substancja jest specjalnie przygotowanym koncentratem aktywnych trombocytów zawieszonych w niewielkiej ilości osocza. Efekty zabiegu są spektakularne – cera staje się promienna, jednolita i rozświetlona, spłycają się zmarszczki, skóra się napina, owal poprawia, a trądzik redukuje. Osocze bogatopłytkowe jest również skuteczną bronią w walce z cellulitem, rozstępami oraz łysieniem. Tego typu zabieg szczególnie polecany jest alergikom, u których inne zabiegi medycyny estetycznej mogą wywołać niepożądane reakcje obronne organizmu.

 

Categories Zdrowie i uroda
https://dajplus.pl/wybieramy-nowoczesne-meble-wypoczynkowe-na-taras/ Jak zrobić stolik na laptopa LATINA NOTODO Kuchnie otwarte na salon