TOP

Notatniki firmowe

Notatniki firmowe to ciekawy pomysł na spersonalizowane gadżety biurowe. Bardzo popularne jest zamawianie notesów z własnym logiem, napisem, grafiką czy mottem. Notesy mogą być różnego rodzaju: otwierane do góry z kartkami do wyrwania albo z okładką, znacznikami w różnych kolorach, z zamknięciem, z gumką itp.

Liczy się nienaganne logo

W przypadku notesów firmowych, to, co ma największe znaczenie to dobrze wyeksponowane logo. Nie znaczy to, że ma zabierać pół okładki i być bardziej widoczne niż puste kartki. Na okładce oczywiście powinno występować, to jest reprezentatywne miejsce. Oprócz tego na kartkach w środku. W jaki sposób? Może być położone na górnej lub dolnej części poza obszarem do pisania oraz jako znak wodny na obszarze do wypełnienia. Może też występować z tyłu, jeśli mamy grubszą okładkę z przodu i z tyłu. Mogą to być też notatniki firmowe bez okładki. Trzeba wtedy skupić się na kartkach do pisania i tam nienatrętnie wydrukować logo, nazwę domeny internetowej, nazwę sklepu, który posiadamy czy nazwę spółki czy przedsiębiorstwa. Notatniki reklamowe służą do sporządzania notatek, do zapisywania swoich myśli i pomysłów, a także są idealnym narzędziem marketingowym, który bardzo dużo może zmienić w kreacji wizerunku firmy i stworzyć wokół niej pozytywną atmosferę. Takie firmowe notesy warto nosić na spotkania biznesowe, szkolenia, które robimy, warsztaty, spotkania organizacyjne i informacyjne, na targi branżowe oraz targi pracy czy studenckie, a także na spotkania z klientami oraz kontrahentami. Można go dorzucić do małej paczki powitalnej, która na pewno ucieszy rozmówcę, odwiedzającego targi czy uczestnika konferencji czy szkolenia. Dodatkowo zadbamy o to, aby osoby otrzymujące notatniki z logiem miały gdzie sporządzać swoje notatki.

Notesy firmowe dla uczelni i szkół

Z notesów firmowych korzystają chętnie szkoły oraz uczelnie. Wyeksponowane w wielu miejscach logo placówki szkolnej na pewno będzie pomocne na targach uczelni, na wydarzeniach akademickich oraz szkolnych. Mogą one być rozdawane uczniom oraz rodzicom na dniach otwartych szkoły, co będzie pozytywnym gestem w stronę przybyłych gości. Docenią oni otwartość uczelni czy szkoły. Notatniki reklamowe są praktycznym i najważniejszym akcesorium każdego współczesnego człowieka dlatego warto zadbać, aby notesy firmowe były atrakcyjne i funkcjonalne.

Categories Ciekawe