TOP

Nowa kuchnia – od czego zacząć kompletowanie wyposażenia?

Wreszcie wykończyłeś kuchnię w swoim wymarzonym, pierwszym mieszkaniu? W takim razie teraz czeka Cię kolejne ważne zadanie – skompletowanie zawartości wszystkich szafek. Specjalnie dla tych, którzy stoją przed wyzwaniem skomponowania kuchennej kolekcji, przygotowaliśmy mały niezbędnik. Co warto kupić w pierwszej kolejności, aby móc w pełni korzystać z nowej kuchni? Sprawdź!

 

Garnki i patelnie

Zestaw porządnych garnków i patelni jest podstawą wyposażenia w każdej kuchni. Aby zapewnić sobie maksymalną wygodę podczas przygotowywania posiłków i mieć pewność, że naczynia w nienagannym stanie będą służyć przez długie lata, wybierz komplet wykonany z trwałych, nowoczesnych materiałów. Na stronie gerlach.pl znajdziesz zestawy garnków oraz patelnie zbudowane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej albo aluminium wzbogaconego powłoką ceramiczną. To, jaki model sprawdzi się w Twojej kuchni, zależy przede wszystkim od osobistych preferencji.

 

Sztućce

Kolejnym elementem naszego niezbędnika są sztućce. Na jakie łyżki, noże i widelce warto zwrócić uwagę podczas zakupów? Przede wszystkim na modele wyprodukowane ze stali nierdzewnej 18/10. Tego typu wyroby wykazują ponadprzeciętną odporność na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i czynniki zewnętrzne, a jednocześnie pięknie się prezentują. Co ważne, wysokogatunkowa stal wzbogacona o nikiel i chrom nie niszczeje podczas mycia w zmywarce.

 

Akcesoria

Zanim na dobre zadomowisz się w swojej kuchni, powinieneś zaopatrzyć się w drobne akcesoria, które w codziennym życiu okażą się niezbędne. Do tej grupy zaliczyć możemy przede wszystkim ostre noże o zróżnicowanej budowie, drewniane deski do krojenia, miarki do gotowania, tarka oraz szpatułki, łopatki, chochla i tłuczek.

Categories Dom i Wnętrze
Dwukolorowa kuchnia https://funniestfemale.com/zabezpieczenie-drogi-na-czas-budowy/ Tanie szafki łazienkowe