TOP

Nowość w ofercie TOI TOI Polska

Firma TOI TOI Polska postanowiła zadbać jeszcze lepiej nie tylko o komfort, ale także o zdrowie użytkowników swoich flagowych produktów. Sprawdź, co dokładnie zmieniło się w ofercie.

TOI TOI wprowadza zupełnie nowy standard czystości

Już od czerwca TOI TOI Polska oferuje w ramach standardowego wyposażenia każdej kabiny WC z serii TOI Fresh, TOI Plus oraz TOI Classic dozowniki do płynu dezynfekującego do rąk. Wprowadzenie nowego standardu na wyposażeniu wiązało się z akcją promocyjną, w ramach której klienci firmy mogli otrzymać bezpłatne uzupełnienia dozownika płynem bakteriobójczym do dłoni, a także sam dozownik – nawet do kabin kupionych przed wprowadzeniem nowości do oferty.

TOI TOI zawalczył o higienę rąk

Sam dozownik to nie wszystko – dużo ważniejszym aspektem tej absolutnej nowości na rynku jest wprowadzenie do oferty bakteriobójczego płynu dezynfekującego do mycia dłoni. Gwarantuje on nie tylko najwyższy poziom higieny i wyjątkowe właściwości bakteriobójcze (zabija aż 99 proc. chorobotwórczych bakterii i wirusów, które mogą pojawić się na ludzkich dłoniach), ale także jest w pełni przyjazny dla wyjątkowo delikatnej skóry rąk.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Już dziś skontaktuj się z firmą lub swoim przedstawicielem i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Categories Ciekawe