TOP

Organizujesz imponującą imprezę? Zadbaj o wygodę swoich gości!

Organizacja imprezy plenerowej to ogrom pracy, a jej sukces i tak będzie tak naprawdę zależał od bardzo wielu czynników. Pomijając walory artystyczne wartom mieć na uwadze to, w jaki sposób zorganizujemy odpowiednie zaplecze dla wszystkich gości. Wbrew pozorom nawet najmniejsze niedopatrzenie w tym zakresie może spowodować falę negatywnych komentarzy oraz negatywne wrażenia uczestników imprezy, którymi na pewno nie zapomną podzielić się z innymi.

Najważniejszym elementem organizacji powinna być przede wszystkim ergonomia. Uczestnicy koncertu lub festiwalu muszą wiedzieć jak trafić tam, gdzie można coś zjeść, jaki jest program kolejnych godzin oraz oczywiście bawić się w bezpiecznych i odpowiednich warunkach. Takie oczekiwania spełnić mogą jedynie profesjonalne elementy organizacji imprez, które oferuje na swojej stronie firma Boels.

 

Organizacja i informacja

Nie ma nic gorszego w przypadku imprezy plenerowej niż szeroko rozumiany chaos. Jeżeli nie potrafimy znaleźć kasy, ubikacji czy miejsca, gdzie odbędzie się koncert naszego ulubionego wokalisty to zaczynamy się frustrować. Równie denerwujące są zbyt długie kolejki, zwłaszcza przy kasach. Dlatego też na pewno będzie potrzebny odpowiedni kontener kasowy. Jego wielkość oczywiście powinna być uzależniona od wielkości imprezy oraz liczby uczestników. W podstawowej formie, z przeznaczeniem na niewielkie imprezy, kontener kasowy posiada wyposażenie w postaci: dwóch krzeseł biurowych, oświetlenia oraz ogrzewania elektrycznego. Jeżeli chodzi o informację doskonałym rozwiązaniem mogą się okazać ekrany LED; modułowe lub mobilne. Te pierwsze charakteryzują się nie tylko niedużym zużyciem energii, ale również pełną funkcjonalność. Z powodzeniem możemy wyświetlać na nich dowolne napisy, zwracając uwagę uczestników imprezy i informując ich jednocześnie. Mobilne ekrany to również dodatkowa możliwość, czyli obracanie ekranu o 360 stopni. Odpowiednio przekazana informacja pozwoli zapobiegać niezadowoleniu uczestników, kolejkom oraz zupełnie zbędnym problemom.

Ściany i podesty

Oczywiście do organizacji profesjonalnego festiwalu niezbędne będą także pomieszczenia, dodatkowe powierzchnie czy sanitariaty. Jeżeli chodzi o pierwsze to najlepszym rozwiązaniem są oczywiście modułowe kontenery, które można usytuować zgodnie z terenem, który mamy do dyspozycji w ergonomiczny i funkcjonalny sposób. Niektóre z nich posiadają nie tylko dodatkowe walory wizualne w postaci np. szklanej ściany, ale również są klimatyzowane. W razie potrzeby możemy również nasze kontenery wyposażyć w taras dachowy, o drewnianej podłodze, wyposażony w poręcz. Tam możemy podawać alkohol, przekąski czy przeznaczyć go np. na niewielkie warsztaty dla gości festiwalu. Kontenery modułowe dają ogromne możliwości i są niezwykle funkcjonalne przede wszystkim wtedy, kiedy musimy zmieścić dużo obiektów na stosunkowo niedużej powierzchni.

 


 

Categories Biznes
https://herniatedlumbardisc.net/jazda-konna-rozpocznij-nauke-jazdy-i-ciesz-sie-nowa-pasja/ http://dylanferrandis.com/czaprak-ogolna-charakterystyka/ https://mpfasdpic.org/klasyczne-modele-zawsze-na-topie/