TOP

Osuszanie murów

Każdy z nas zdaje sobie z sprawę z tego iż na warunki atmosferyczne nie mamy większego wpływu. Jeżeli spotkało nas nieszczęście jakim jest podtopienie domu czy też podczas burzy nasz budynek mieszkalny został zalany, a my zostaliśmy z problemem zawilgoconego mieszkania to jak najszybciej należy znaleźć rozwiązanie i pozbyć się zmartwienia raz na zawsze!

Osuszanie murów to proces wymagający czasu oraz odpowiedniego przygotowania. Jeżeli chcemy zorientować się jakie poniesiemy koszty to wcześniej warto zorientować się jak bardzo nasz budynek jest zawilgocony, z jakiego materiału został wybudowany oraz jak grube są mury w naszym domu. Wszystkie te czynniki będą miały wpływ zarówno na cenę jaki i na czas niezbędny do wykonania osuszenia budynku.

Gdy zależy nam na skutecznej oraz taniej metodzie, która pozwoli uporać się z problemem zawilgoconego mieszkania to elektroniczny system osuszania murów może być idealnym rozwiązaniem właśnie dla nas! Jest to metoda coraz bardziej rozpowszechniona i coraz częściej wykorzystywana. Posiada ona wiele zalet i radzi sobie z większością materiałów wykorzystywanych do budowy domów.

Nie ma więc przeciwwskazań do osuszania wyżej wymieniona metodą cegieł, betonów, kamieni i tym podobnych. Elektroniczny system osuszania murów polega na emitowaniu przez specjalne urządzenie małych fal elektroenergetycznych, które posiadają odpowiednio dobrany kształt oraz częstotliwość. Dzięki całemu procesowi woda, która znajduje się w murach jest z powrotem kierowana w stronę ziemi. Całe urządzenie jest zamontowane za pomocą dwóch małych kołków oraz podłączone jest do puszki elektrycznej. Elektroniczny system to sprawdzona technika na odpowiednie wykonanie procesu jakim jest osuszanie murów .

Categories Dom i Wnętrze