TOP

Oświetlenie tarasu i ogrodu

Aby móc w pełni cieszyć się letnimi czy wiosennymi wieczorami na tarasie czy w ogrodzie konieczne jest zadbanie o odpowiednie oświetlenie. W sklepach budowlanych i ogrodniczych znajdziemy wiele interesujących rozwiązań związanych z oświetleniem. Które okażą się najlepsze dla nas? Oto kilka propozycji!
W ogrodach lampy instalowane są przede wszystkim w pobliżu mebli ogrodowych, ale również wzdłuż alejek, pomiędzy klombami, aby móc się bezpiecznie pomiędzy nimi przemieszczać. Współcześnie producenci oferują wiele interesujących rozwiązań związanych z lampami LED – są one dostępne w oryginalnych kształtach, a ich parametry techniczne zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Co ważne: ogrodowe lampy LED projektowane są tak, aby same w sobie były również ciekawymi ozdobami. Warto wspomnieć o kształtach takich jak sześcian (który może służyć za stolik!), gwiazdy, choinki, ostrosłupy i wiele innych. Z pewnością tak przyozdobiony ogród zachwyci każdego gościa!

A może lampiony?

Lampiony powracają do mody w wielkim stylu – wszystko za sprawą skandynawskiego designu i poszukiwania w wystroju wnętrz nieuchwytnego motywu hygge. Lampiony tworzone są z materiałów syntetycznych, odpornych na uszkodzenia, wymienne temperatury. We wnętrzu takiego lampionu umieszczamy świeczki typu tea-light lub inne. Lampiony doskonale wyglądają ustawione na parapetach, ale również wprost na ziemi czy na niewielkich pieńkach. Dają one delikatne, romantyczne światło, a same w sobie wyglądają niezwykle elegancko. Lampiony posiadają wstawione szybki, dzięki czemu płomień świecy nie gaśnie pod wpływem mocniejszych podmuchów wiatru. Lampiony same w sobie są także wspaniałą ozdobą, pięknie będą prezentować się wśród zieleni. O lampionach czytaj więcej na gardenspace.pl.

Categories Dom i Wnętrze
https://hellheaven.pl/wymiana-dowodu-rejestracyjnego-najwazniejsze-informacje/ https://bibliotecalibre.org/teakowe-meble-ogrodowe-trwalosc-i-elegancja-na-lata/ https://alexanderncsenate.com/czy-szafy-na-zamowienie-to-dobre-rozwiazanie-do-mieszkania/