TOP

Outlet meblowy, czyli jak urządzić przedpokój bez kredytu

Przedpokój to szczególne miejsce w domu – wnętrze to jest widziane przez wchodzących jako pierwsze, dlatego w pewnym stopniu pełni funkcję reprezentacyjną. Tymczasem często traktowany jest po macoszemu – jakiś wieszak, półka na buty i ewentualnie lustro to najczęstszy wystrój typowego przedpokoju. A przecież wcale nie musi tak być, ponieważ outlet meblowy daje w tej kwestii naprawdę wiele możliwości. Co więcej, meble są dużo tańsze niż w zwykłych sklepach, a jakością przewyższają meble z sieciówek.

 

Outlet meblowy – meble do małego przedpokoju

W blokach przedpokoje zwykle są naprawdę niewielkie, dlatego mieszczą się w nich wyłącznie najbardziej niezbędne meble. Jeden z najbardziej praktycznych zestawów składa się z małej przestrzeni, w której można powiesić kurtki i płaszcze oraz niedużej szafki na buty. W zestawie jest również praktyczne lustro, a u góry dodatkowa półka na szaliki czy czapki. To idealne rozwiązanie do bardzo małego wnętrza.

Nieco bardziej praktycznąopcją jest zestaw składający się z niewielkiej szafy z lustrem na drzwiach, kilku szuflad i szafek na buty na dole oraz zewnętrznego wieszaka na odzież wierzchnią. Outlet internetowy oferuje tego typu meble w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu urządzenie małego przedpokoju jest naprawdę tanie. Co więcej, istnieje możliwość dokupienia tapicerowanego siedziska, dzięki któremu można w komfortowych warunkach wkładać buty.

 

Outlet meblowy – duży przedpokój to więcej możliwości

Duży przedpokój daje znacznie większe możliwości aranżacyjne, dlatego outlet meblowy ma swojej ofercie pojemne, eleganckie szafy przeznaczone właśnie do takich wnętrz. Mogą być jedno- lub dwudrzwiowe i posiadać dodatkowe szuflady, póki i wieszaki oraz szafki na górze lub po bokach. Dzięki temu nadają się nie tylko do przechowywania odzieży i obuwia, ale można też na nich postawić jakieś dekoracje, np. kwiatka doniczkowego czy niewielką figurkę.

Categories Dom i Wnętrze