TOP

Paznokcie hybrydowe

Obecnie prawie każdy salon kosmetyczny oferuje usługę wykonania paznokci metodą hybrydową. Niektóre kobiety we własnym domu stworzyły taki gabinet i samodzielnie wykonują zdobienia na płytce paznokcia. Co sprawiło, że produkty do wykonania takiej stylizacji paznokci są dostępne niemal wszędzie a sama metoda ma bardzo wiele zwolenniczek?

Paznokcie hybrydowe. Czy naprawdę warto?

To, że metoda hybrydowa zdobienia paznokci w biegiem czasu zdobywa coraz to nowe fanki nie jest żadną tajemnicą. Co jednak sprawiło, że hybrydy stały się tak popularne? Z pewnością najważniejszą zaletą jest wytrzymałość takiego mani- czy pedicure’u.

Nieważne czy kobieta jest ogrodniczką czy pracuje w biurze. Takie paznokcie nie tylko będą zachowywały swoją jakość i nieuszkodzony wzór, ale także pozwolą na korzystanie z usług kosmetyczki rzadkiej, ponieważ hybrydy zazwyczaj trzymają się około 2-3 tygodni w nienaruszonym stanie. Oczywiście wszystko zależy od szybkości wzrostu paznokci oraz pielęgnacji dłoni.

Taka metoda wykonania powoli nam cieszyć się wymarzonym kolorem czy wzorkiem na płytce paznokci przez bardzo długi czas.

Gdzie wykonać hybrydy?

Miejscem, które z pewnością oferuje zdobienie paznokci metodą hybrydową będzie salon kosmetyczny. Klientka ma tam wybór wielu kolorów i dodatków takich jak diamenciki czy naklejki na paznokcie. Usługa wykonana przez specjalistę zapewni nam pewność, że paznokcie wytrzymają te 2 czy 3 tygodnie i nic im się nie stanie. Dodatki czy tipsy nie odpadną a wycięte skórki będą rosły wolniej. Nie tylko nasze paznokcie, ale i dłonie zyskają dodatkowe nawilżenie podczas takiej wizyty.

Wykonanie hybrydy w warunkach domowych łączy się z zakupieniem lampy, lakierów, pędzelków, bloczków polerskich, pilników i innych dodatków. Warto wspomnieć, że jeżeli nie posiadamy jedynie teoretyczne przygotowanie do wykonania stylizacji paznokcia zaczerpnięte z internetu czy u koleżanki, minie trochę czasu zanim opracujemy technikę malowania nie zalewając skórek czy nie wyjeżdżania poza płytkę paznokcia, ale jak wiadomo praktyka czyni mistrza.

Cena usługi

Za wykonanie malowania i zdobienia wraz z dodatkowym nawilżeniem dłoni w salonie zapłacimy od około 70 do nawet 150 złotych. Wszystko zależy od produktów z jakich będzie korzystać kosmetyczka.

Pomalowanie sobie paznokci w domowym zaciszu wyjdzie stosunkowo o wiele taniej niż w gabinecie kosmetycznym jednak trzeba doliczyć do tej usługi zakup wszystkich potrzebnych sprzętów. Po jakimś czasie z pewnością inwestycja się zwróci.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda hybrydowa zdobienia paznokci https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.

Categories Zdrowie i uroda