TOP

Pikowana sofa skandynawska, czyli oryginalność do kwadratu

Pikowana sofa skandynawska nie należy do najczęściej wybieranych modeli — a szkoda. Swoją prostotę łączy z ciekawymi elementami pikowanymi, które nadają jej nieco innej formy. Czym zatem jest pikowana sofa skandynawska? Czy będzie ona pasowałą do nowocześnie wykonanych wnętrz? Wszystkie przydatne informacje, które dostarczą wskazówek na temat pikowanych sof skandynawskich — poniżej.

Pikowana sofa skandynawska — czym tak właściwie jest?

Pikowanie najczęściej kojarzy nam się kurtkami. Ten sam efekt jest też doskonałym pomysłem na urozmaicenie surowego stylu skandynawskiego. Pikowana sofa skandynawska jest po prostu wzbogacona o wytłoczenia które najczęściej znajdują się na elementach oparcia. Są one regularne i symetryczne, dzięki czemu doskonale wpisują sie w styl skandynawski.

Skandynawski styl i pikowanie


Doskonałym połączeniem jest pikowanie i styl skandynawski. Regularne urozmaicenie zestawione z prostymi geometrycznymi kształtami i prostotą daje bardzo dobre efekty. Pikowanie na oparciu nie powoduje zakłócenia stylu, a tworzy efekt urozmaicenia prostych linii. Jeśli całe wnętrze jest stworzone zgodnie z regularnymi liniami czy fakturami, warto przełamać je właśnie pikowaną sofą, która nie zburzy całej koncepcji.

Czy pikowana sofa skandynawska będzie pasować do nowoczesnego designu?

Pikowane sofy skandynawskie doskonale nadają się do różnych stylów — w tym do nowoczesnego designu. Nie zmieniają one znacząco stylu skandynawskiego, przez co sofy takie są równie uniwersalne i ponadczasowe co te nowoczesne. Dostępne są również w wielu kolorach czy opcjach, dzięki czemu z łatwością dobierzemy je do naszego salonu lub na podstawie nowej sofy zaaranżujemy wnętrze od podstaw. Pikowana sofa skandynawska dostępna jest również w różnych wersjach np. z funkcją spania. W połączeniu z pastelowymi barwami pikowania będą wyglądały bardzo elegancko i nie znikną w wyrazistej barwie.

Categories Dom i Wnętrze
https://dlsgallery.com/stol-element-niezbedny-do-podejmowania-gosci/ https://myvatn.org Białe meble kuchenne z połyskiem