TOP

Powiew świeżości w ogrodzie

Lato zbliża się wielkimi krokami. Coraz cieplejsze i dłuższe dni zachęcają nas, żeby oderwać się na chwilę od monitorów i spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Teraz, kiedy chłodne wieczory i kaprysy pogody nie pozwalają nam się w pełni rozgościć w ogrodach, warto przygotować się na nadchodzący sezon. Jakie elementy sprawią, że Twój ogród i taras obudzą się do życia wraz z przyrodą? Sprawdź!

Azyl tylko dla siebie

Otoczenie naszego domu powinno być jednocześnie jego przedłużeniem, harmonijnie komponującym się ze stylistyką domu, jak i funkcjonalnym miejscem, gdzie wygodnie odpoczniemy. Co zapewni Ci królewski odpoczynek? Oczywiście odpowiednie meble do ogrodu. Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych kompletów są pojedyncze, designerskie technorattanowe huśtawki i hamaki. Ustawiając na tarasie bujany kokon odizolujesz się od otoczenia. Wystarczy ulubiona herbata albo lampka wina, książka albo słuchawki z relaksującą muzyką, aby zapomnieć o całym świecie i problemach. Oprócz tego, że technorattanowe meble są niezwykle wygodne, to jednocześnie charakteryzują się modnym i nowoczesnym wzornictwem, które wnoszą do przestrzeni luksusowy smak i charakter.

Rozpocznij sezon z pompą!

Nadchodzący długi weekend to doskonała opcja, żeby zainaugurować sezon grillowy. Na pewno wielu Twoich znajomych spędzi majówkę w domu. Na pewno sprawisz wszystkim radość, kiedy zorganizujesz garden party! Imprezy na świeżym powietrzu rządzą się swoimi prawami – nie musisz tworzyć wymyślnego menu i wyszukanych dekoracji. Lekkie sałatki, orzeźwiające napoje i obowiązkowo potrawy z grilla przypadną wszystkim do gustu. W sklepach możesz znaleźć śmieszne gadżety, które urozmaicą wygląd ogrodu, na przykład papierowe girlandy czy lampiony.

Categories Dom i Wnętrze
https://autism-tr.org/podstawowe-wyposazenia-dla-konia-derka-polarowa/ https://arenahp.com/spotkania-na-temat-kryptowalut/ https://hexi-dump.org/komu-potrzebne-sa-magazyny-energii/