TOP

Remont w pokoju dziecka – czas na zmiany!

 

W życiu każdego rodzica nadchodzi czas, kiedy mała córeczka lub synek wyrastają z zabawek i dziecięcych wzorów. Kiedy dziecko zaczyna czuć się nieswojo wśród małych, dziecięcych mebli, przesłodzonych dodatków i kolorowych ścian pokrytych wzorami, konieczna jest mała rewolucja! Jak zaaranżować gustowny i praktyczny pokój młodzieżowy, który zachwyci pociechę i zadowoli rodzica? Sprawdź!

Pole dla kreatywności

Dla każdego dorastającego człowieka niezwykle ważny jest indywidualizm. Nie narzucaj dziecku swojej wizji pokoju, ale zaproponuj kreatywną współpracę. Połączenie młodzieżowej fantazji i rodzicielskiego, praktycznego podejścia może przynieść zaskakujące efekty. Jeśli Twoje dziecko ma skonkretyzowane zainteresowania i hobby, warto przemycić do aranżacji elementy, które je odzwierciedlą. Każdy młody muzyk będzie czuł się w swoim pokoju jak ryba w wodzie, kiedy na ścianie znajdzie się stylowa aplikacja z gitarą albo perkusją, a młodą estetkę zachwyci subtelna fototapeta.

Stylowe i praktyczne meble młodzieżowe

Meble w pokoju nastolatka powinny z jednej strony być ozdobą wnętrza, a z drugiej maksymalnie praktycznie służyć użytkownikowi. Poszukiwania idealnej zabudowy ułatwi strona gama-sklep.com.pl. Naszą uwagę przykuła kolekcja z młodzieżowej linii marki Wójcik. Meble młodzieżowe Wójcik wykonane są z odpornej na uszkodzenia płyty meblowej i zaprojektowane zostały w taki sposób, aby spełniać oczekiwania zarówno małych dzieci, jak i dorastających nastolatków. W każdej kolekcji znajdziesz szeroki wybór komponentów, które pomogą Ci stworzyć aranżację sprzyjającą efektywnej nauce, odpoczynkowi oraz – co dla nastolatka jest szczególne ważne – spotkaniom z przyjaciółmi.

Categories Dom i Wnętrze