TOP

Urządzamy zakamarki ogrodowe

W każdym ogrodzie są fantastyczne miejsca, które same w sobie prezentują się zachwycająco i należałoby je w pełni wykorzystać. Takie zakamarki, które tworzą się jakby samoistnie na przykład pod różaną pergolą lub w kącie pomiędzy domem a kamiennym murem. Nie tylko starannie zaplanowane tarasy czy altanki wymagają uwagi i mogą być miejscem relaksu. Trzeba docenić te wszystkie zakątki, które czekają tylko na odkrycie.

Zestawy, które umeblują zakamarki w ogrodzie

Najczęściej nie musimy wiele robić, żeby wyczarować niezwykłe miejsce w ogrodzie. Wystarczą odpowiednie meble ogrodowe, na miarę danej przestrzeni. Zamiast rozbudowanych zestawów można ustawić na kilku metrach kwadratowych mniejsze komplety: stół i dwa krzesła lub fotele. Jeśli miejsca jest naprawdę mało, to wystarczy ogrodowa leżanka czy leżak z dostawionym stolikiem. W większym zakątku ogrodowym zmieści się nawet kanapa do ogrodu.

Taki zestaw skompletować można też z fotela bujanego czy wiszącego. Na pewno zawsze potrzebny będzie stolik, na którym położymy różne rzeczy. Jeśli wybrany przez nas zakamarek nie jest zadaszony, to warto w nim ustawić baldachim lub parasol. Zapewnimy sobie w ten sposób ochronę przed promieniami słonecznymi podczas upału i przed drobnym deszczem w razie niepogody.

Zestaw kawowy w ogrodowym zakamarku

W ogrodowych zakamarkach sprawdzają się zestawy kawowe. Jak wysublimowany stolik Aveiro oraz dwa eleganckie krzesła ogrodowe Lisbona. Propozycja od Oltre – meble przywołujące portugalskie klimaty poprzez swoją nazwę i design. Zapowiadają też wypoczynek w ekskluzywnym stylu.

Ażurowe krzesła nawiązują do portugalskiej sztuki i pięknie dekorują każdy zakamarek. Ale nie tylko tam zaprezentują się zjawiskowo. W połączeniu z designerskim stolikiem tworzą zestaw uniwersalny. Doskonały do każdego zakątka ogrodowego.

Categories Dom i Wnętrze