TOP

Włoski styl bycia w ogrodzie

Włoski styl bycia – od jakiegoś czasu staje się bardzo modny. To głównie potrawy, które na stałe zagościły w menu restauracyjnym, kawiarnianym i także domowym. Włoska kawa, desery, pizza, przekąski, wina – jeszcze lepiej smakują, kiedy posiłek odbywa się na zewnątrz. Na świeżym powietrzu, w pobliżu wody, w przyjemnym cieniu. Przy dźwiękach muzyki. Kiedy wszyscy są razem na sto procent. Wspólnie jedzą, rozmawiają i żartują.

Włoskie otoczenie

Żeby tworzyć takie miejsce, sprzyjające spotkaniom w większym gronie, niezbędne będą odpowiednie meble ogrodowe: duże stoły, krzesła na taras lub komfortowe fotele, sofy lub narożniki. W ten oto sposób wyczarujemy cudowny salon wśród zieleni, gdzie spotkania towarzyskie odbywać będą się do późna, do nocy rozświetlonej blaskiem gwiazd i palących się świec.

Kolekcje we włoskim stylu

Perfekcyjne i fantazyjne kolekcje mebli ogrodowych, nawiązujących do włoskich klimatów, prezentuje marka Oltre: oltre.pl Już same nazwy pojedynczych mebli czy zestawów przywołują piękno we włoskim stylu. Na przykład Zestaw 3 Venezia. Tworzą go: element narożny i środkowy, fotel, stolik i stolik/puf. Praktyczny, wygodny i niezwykle urokliwy. Połączenie komfortu i nowoczesnej estetyki.

Dolce Vita

Pośród mebli oferowanych przez Oltre znajdziemy także fotel ogrodowy Dolce Vita. To świetne odniesienie do włoskiego stylu bycia opartego na radości i przyjemności czerpanej z tego wszystkiego, co nas otacza. Do umiejętności cieszenia się z drobnostek wypełniających nasze domy i ogrody, tworzących niezwykłą codzienność.

Cieszyć się życiem w ogrodzie

Wykorzystując włoski design, odwołujemy się głównie do tej lekkości istnienia, którą Włosi przekazują sobie z pokolenia na pokolenie. Warto jej się uczyć w przestrzeni ogrodu, wypełnionej śmiechem, zapachem pysznych dań, smakiem wina i urodą dojrzewającego lata.

Categories Dom i Wnętrze