TOP

Wybieramy bujak ogrodowy z technorattanu

 

Jak zaprojektować oryginalną przestrzeń ogrodową, która zachęcać będzie do odpoczynku w każdej wolnej chwili? Okazuje się, że nie jest to trudne – dzisiaj bez trudu znajdziemy wiele interesujących kolekcji meblowych. Jedną z cieszących się największym zainteresowaniem jest kolekcja technorattanowa. Znajdziemy w niej między innymi bujak ogrodowy. Czy to dobre rozwiązanie do naszego ogrodu?

Bujak ogrodowy z technorattanu

Bujak ogrodowy to bez wątpienia jeden z ciekawszych i oryginalniejszy mebli dostępnych na polskim rynku. Meble takie odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia, a dodatkowo zmieniają estetykę przestrzeni wypoczynkowej. Bujak ogrodowy to nic innego jak fotel w formie kokonu, w którym siedzisko zawieszone jest nad ziemią. Wyjątkowa konstrukcja sprawia, że użytkownik jest osłonięty zarówno przed silnym wiatrem, jak i promieniami słonecznymi. Wewnątrz kokonu warto umieścić miękkie siedzisko, koce czy poduszki, aby jeszcze bardziej zadbać o nasz komfort. Kokon pozwoli na oderwanie się od ziemi i bujanie w obłokach, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Bujak ogrodowy może stanowić pojedynczy mebel w ogrodzie czy na tarasie, lub też być elementem większego kompletu, np. w zestawieniu z kanapą czy stolikiem kawowym. Każda opcja jest dobra i pozwoli nam odpoczywać blisko natury.

Jak skonstruowany jest bujak ogrodowy?

Konstrukcje technorattanowe opierają się na lekkich, aluminiowych stelażach – nie inaczej jest w przypadku bujaka ogrodowego. Mebel ten posiada aluminiowy stelaż malowany proszkowo, wysoce odporny na działanie wilgoci, korozję czy odkształcenia. Okrycie mebla to plecionka technorattanowa, która zabezpieczona jest przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Nieporowata struktura plecionki nie wchłania brudu, wilgoci, jest wysoce odporna na ścieranie czy na płowienie.

 

 

Categories Dom i Wnętrze
https://englishwebteachers.com/tokeny-nft-na-rynku-kryptowalut/ https://velemental.com/rodzina-systemu-brc/ https://tubebox.pl/jakie-pizamy-do-szpitala-komfortowe-i-wygodne-wybory-dla-twojej-wygody/