TOP

Zachwycające rasy koni

Często do rozpoczęcia przygody z jazdą konną inspirują nas obejrzane filmy czy przeczytane książki. Podziwiamy dystyngowane angloaraby albo widowiskowe konie fryzyjskie. Zachwycają nas spokojne konie andaluzyjskie. Lipicańskie konie w barokowym typie uruchamiają wyobraźnię i prezentują się szlachetnie. Podobnie jak konie luzytańskie.

Widowiskowe rasy i prezentacja na koniu

Zachwycający wygląd podczas jazdy konnej przede wszystkim bierze się z urody konia, którą podkreśla odpowiednio dobrany sprzęt. Eleganckie siodła, wykonane z najwyższej jakości skór, doskonałe połączenie tradycyjnej wiedzy rymarskiej z nowoczesnymi rozwiązaniami. One także tworzą wizerunek konia.

Wszystko dla konia i dla jeźdźca

Sprzęt jeździecki klasy premium znajdziemy tutaj: equishop.com/pl. W jednym miejscu zgromadzono wszystko, co potrzebne dla konia. Także doskonałe pasze i suplementy. W Equishop znajdziemy również akcesoria niezbędne do lonżowania, produkty pielęgnacyjne, ale nie tylko. Także jeździec przygotuje się tutaj do jazdy od stóp do głów. Wybierając sportowe ubrania od Pikeur czy od Kingsland. Wykreuje wówczas całościowy obrazek, którego sam staje się częścią. Inspirując się urodą bijącą od koni.

Znane i lubiane rasy koni

Najczęściej inspirują nas następujące rasy koni: araby, mustangi, folbluty. Kojarzone są z różnym otoczeniem i sytuacjami. Konie krwi arabskiej są chyba najbardziej rozpoznawalne, także z filmów i obrazów.

Mustangi z kolei kojarzymy z amerykańskimi krajobrazami w westernowym stylu. Gorącokrwiste konie angielskie, czyli folbluty, ze względu na osiąganą szybkość, łączymy z wytwornym światem wyścigów. Poza tymi najbardziej znanymi rasami warto odkrywać kolejne, bo każda z nich niesie ze sobą nieco odmienne cechy. Różnorodność końskiego świata okazuje się zachwycająca i inspirująca.

Categories Ciekawe