TOP

Zamykanie naczynek – w trosce o zdrowie i piękny wygląd.

Wydaje się, że rozszerzone naczynka krwionośne nie są wielkim problemem zdrowotnym. Nic podobnego! Same w sobie powodują wiele dolegliwości, a mogą być także sygnałem ostrzegawczym, że oto mamy poważne kłopoty ze zdrowiem.

Nie tylko szpecą

Pajączki, zwłaszcza te na twarzy, nie tylko są mało estetyczne i stają się powodem naszego wstydu. One także świadczyć mogą o ukrytych problemach. Niezwykle często wskazują na niewydolność żył, żylaki, trądzik różowaty. Rozszerzone naczynka wiążą się z rozmaitymi alergicznymi problemami. Nie warto więc lekceważyć tego problemu.

Jak to się robi

Samo zamykanie naczynek nie jest zabiegiem bolesnym i skomplikowanym. Jak dowiadujemy się na stronie: zamykanie naczynek Kraków – Face and Body Instytut, zabieg zamykania drobnych naczyń krwionośnych na twarzy i dekolcie polega na wytworzeniu w nich skrzepów, które uniemożliwiają przepływ krwi w danym obszarze. Używa się do tego celu niezwykle cienkiej igły, poprzez którą przebiega fala radiowa. Wysoka temperatura powstała w naczyniu prowadzi do zamknięcia światła naczynia.

Zalety metody RF

Wyżej opisana metoda Fal Radiowych wydaje się lepsza i bezpieczniejsza od przeprowadzenia zabiegu laserowego. Jednak wymaga większej precyzji i staranności.

Categories Zdrowie i uroda