TOP

Złomowanie samochodu = zarobek

Każdy przywiązuje się do swojego samochodu, jednak kiedy już nie nadaje się do poruszania się po drogach, najlepiej go ze złomować. Nie każdy wie, że na złomowaniu można naprawdę zarobić.

Jak zarobić na złomowaniu samochodu?

Kiedy samochód trafia do stacji demontażu pojazdów, jest indywidualnie wyceniany. Takie punkty oferują zazwyczaj bezpłatne przywiezienie samochodu na szrot (w zależności od ilości kilometrów do miejsca, w którym znajduje się samochód do zezłomowania).

Kiedy już oddamy samochód do ze złomowania, otrzymamy gotówkę na miejscu.

Po zezłomowaniu samochodu stacja dostarcza dokumenty do miejsca zamieszkania właściciela, po czym należy je zanieść do wydziału komunikacji, by samochód mógł zostać legalnie wyrejestrowany. Należy pamiętać, że tablice rejestracyjne również należy dostarczyć do urzędu komunikacji.

Kompletność złomowanego samochodu

Samochód musi posiadać przynajmniej 90% masy własnej, zapisanej w dowodzie rejestracyjnym. Za każdy brakujący kilogram przewidywane są symboliczne opłaty.

Stacja demontażu Oltomax

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Oltomax. Zapewniają skup samochodów za gotówkę- Skup samochodów uszkodzonych Bytom.

Działają na terenie następujących miast i okolic: Będzin, Bytom, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice, Sosnowiec, Tychy.

 

Categories Motoryzacja
castle-cgi.com rozwód katowice africanclub25society.com