TOP

Meble dedykowane do salonów i pokojów dziennych

Stworzenie funkcjonalnej i przytulnej przestrzeni pokoju dziennego nie jest trudne. Dzisiaj w aranżacji pomogą liczne komplety meblowe, wśród których królują segmenty pokojowe. Rozbudowane kolekcje pozwolą na wykreowanie wygodnej przestrzeni wypoczynkowej dla nas i naszych bliskich.

Jak tworzone są kolekcje meblowe do salonów?

Meble dedykowane do salonów i pokojów dziennych tworzone są dzisiaj z olbrzymią dbałością o detale, materiały oraz prezencję. Proponowane kolekcje świetnie wpisują się w obowiązujące trendy i pozwalają na wykreowanie niebanalnej przestrzeni. Jak tworzone są takie meble? Przede wszystkim do ich produkcji wykorzystywane są płyty meblowe. Płyty mają określoną grubość, ich struktura nie jest podatna na ścieranie, odkształcanie czy wnikanie wilgoci. Płyty nierzadko uzupełniane są o wstawki ze szkła – takie komody czy regały nabierają optycznej lekkości i pozwalają nadać przestrzeni uroku. Warto też zwrócić uwagę, jak grupowane są meble – segmenty pokojowe to kolekcje, które mają zaspokoić potrzeby związane z estetyką, ale też przechowywaniem. W kolekcjach znaleźć można zarówno szafy dwudrzwiowe i trzydrzwiowe, komody, regały, barki, stoły i stoliki kawowe. Szeroki wybór elementów pozwoli na dopasowanie konkretnych mebli zarówno do mniejszych, jak i większych salonów.

Zadbaj o komfort bliskich!

Komplety meblowe to nie jedyna propozycja na wyposażenie pokoju dziennego czy salonu. Warto również zwrócić uwagę na komfortowe komplety wypoczynkowe, w skład których wchodzi sofa i wygodny fotel. Komplety wypoczynkowe projektowane są zgodnie z trendami i świetnie uzupełnią salony industrialne, skandynawskie czy nowoczesne. Dodatkowo wiele z oferowanych sof to narożniki z funkcją spania, które wieczorami zmieniają się w wygodne łóżko.

 

Categories Dom i Wnętrze