TOP

Styl luksusowy, czyli czarna meblościanka

Chcemy mieć w swoich domach stylowe i przede wszystkim luksusowe wnętrza? Przyda nam się na pewno czarna meblościanka, która jest zawsze kojarzona z elegancją. Jest wielu przeciwników takich czarnych mebli, ponieważ uznają oni, że za mocno widać na nich kurz. Jednak nie jest to prawdą, dlatego śmiało można zakupić czarne meble do swojego domu.

Kolor dla wnętrz, czyli czarna meblościanka

Z reguły panuje zasada, że w domach nie warto wybierać ciemnych kolorów, w szczególności dla małych pomieszczeń. Ciemne kolory mogą odbierać światło danemu pomieszczeniu. Jednak są pewne odstępstwa od tej reguły. Czarna meblościanka będzie wspaniałą propozycją dla nowoczesnych, przestronnych wnętrz. Warto zakupić ją do salonu, gdzie mamy bardzo dużo miejsca i gdzie dodatkowo znajduje się panoramiczne okno z wyjściem na balkon/taras. Dodatkowo jeżeli do takiej meblościanki dobierzemy jasne dodatki stworzymy dla koloru czarnego odpowiedni kontrast.

Czarne, znaczy się nowoczesne

Czarna meblościanka bardzo często kojarzona jest z prestiżowymi wnętrzami. W salonach meblowych można spotkać takie zestawy mebli z dodatkowym oświetleniem LED w różnych kolorach. Może to być białe światło, niebieskie, które idealnie wygląda w zestawieniu z czarnym kolorem. Nie musimy się obawiać przy tym, że przez taki dodatkowy rodzaj oświetlenia nasze rachunki za prąd bardzo mocno podskoczą. Pamiętajmy jednak, że nie warto w całym domu stosować czarnego umeblowania. Zbyt duża ilość czarnego sprawi, że w mieszkaniu zabraknie nam światła słonecznego.

Categories Dom i Wnętrze