TOP

Komoda z szufladami – tak czy nie?

Wybór odpowiednich mebli do domu podyktowany być musi ich funkcjonalnością oraz przydatnością. W szczególności, jeżeli do dyspozycji ma się małe mieszkanie, gdzie każdy metr jest ważny. Dlatego też niektóre osoby mogą zastanawiać się nad tym, czy komoda z szufladami będzie im potrzebna.

Komoda z szufladami – jestem na nie

Nie zawsze komoda z szufladami może okazać się potrzebnym meblem. W szczególności, jeżeli w domu znajduje się duża i poręczna szafa w garderobie mieszcząca dosłownie wszystkie nasze rzeczy. Nie tylko elementy ubioru, jak również odpowiednie dodatki. W jednej lub dwóch takich szafach zmieszczą się nasze dokumenty. Komoda w takim przypadku może stanowić tylko mebel, który będzie zajmował dużo miejsca i niepotrzebnie będzie zbierał kurz.

Komoda do domu – jestem na tak

Jak się jednak okazuje większość osób uznaje, że komoda z szufladami jest im bardzo potrzebna i robią wszystko, aby znalazło się dla niej miejsce w salonie, sypialni lub przedpokoju. Trzeba przyznać, że jest to na tyle praktyczny mebel, iż bez problemu każdy znajdzie dla niego miejsce, nawet kosztem innego, mniej przydatnego mebla. Taka komoda ułatwia przechowywanie najpotrzebniejszych dokumentów, które bardzo często są nam potrzebne. Można w niej również trzymać bieliznę swoją, bieliznę tekstylną – obrusy, pościele. To także miejsce, gdzie będzie można przechowywać najcenniejsze pamiątki, jakie będziemy gromadzić przez wiele lat. Nie warto więc od razu skreślać komodę z listy wyposażenia swojego domu lub mieszkania. 

Categories Dom i Wnętrze
rce-reklama.pl legal.com.pl iq.org