TOP

Poznaj zalety koron zębowych

Gdy nasze zęby są przebarwione i zniszczone, zwykle nie wiemy, co robić. Zmienianie kolejnych plomb wydaje się pozbawione uzasadnienia. Przecież te, które już wstawiono wcale nie są uszkodzone. Samo posiadanie takiego nieidealnego uzębienia wywołuje jednak dyskomfort. W czasach, w których fizyczne piękno ma szczególnie duże znaczenie, trudno przecież liczyć na uznanie otoczenia, gdy zęby są pozbawione blasku. Co więcej, cierpi na tym nasze własne poczucie wartości. Jesteśmy przecież częścią tego świata i wcale nie bez znaczenia jest dla nas to, jak wyglądamy.

Na szczęście, współczesna stomatologia zna rozwiązanie tego problemu. Są nim korony zębowe warte docenienia jako rozwiązanie nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również charakteryzujące się coraz bardziej przystępną ceną. Korony nie wymagają od nas pozbywania się zębów, pozwalają jednak na skuteczne zasłonięcie ich. Dzięki temu niedoskonałości przestają być widoczne. Co szczególnie ważne, odróżnienie koron od naturalnych zębów jest dziś niemal niemożliwe.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat koron zębowych? Sprawdź ofertę gabinetu dentystycznego TABEŃSKIE STOMATOLOGIA – korony zębowe Gliwice.

 

Categories Zdrowie i uroda