TOP

Jak skutecznie organizować sobie dzień?

Natłok pracy oraz obowiązków domowych sprawia, że często nie możemy połapać się w tym, co mamy zaplanowane na dany dzień. Efektem tego spóźniamy się na spotkania, zapominamy o ważnych uroczystościach. W końcu takie niedbalstwo może poskutkować poważnymi konsekwencjami!

Sposoby na zapamiętanie tego, co ważne

Wiele osób stara się organizować dzień poprzez ustawianie przypomnień w komputerze czy telefonie komórkowym. Co jednak zrobimy kiedy telefon wyczerpie baterię?

Innym sposobem jest umieszczanie karteczek z przypomnieniami w widocznych miejscach. Ten sposób jednak także może okazać się zawodny – wystarczy karteczkę zgubić czy przeoczyć.

Skutecznym sposobem na pamiętanie o ważnych spotkaniach czy datach będzie notatnik czy kalendarz. Szczególnie ten drugi sprawdzi się w codziennym, aktywnym życiu – pozwoli nie tylko na notowanie ważnych wydarzeń, ale i numerów telefonów, cytatów i wielu innych.

Kalendarze są tworzone z myślą o ich codziennym użytkowaniu – to sprawia, że do ich produkcji wykorzystuje się trwałe materiały, a kartki są zszywane.

Kalendarz dla aktywnych zawodowo

Kalendarze to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych zawodowo, ale nie tylko. Skorzystają z nich także studenci, uczniowie, osoby zabiegane, angażujące się w wiele projektów. Indywidualistów ucieszy z pewnością fakt, że kalendarz książkowy można samodzielnie zaprojektować.

Kalendarze posiadają wiele miejsca na własne notatki, a na każdy dzień przeznaczono osobną stronę. W kalendarzu często znaleźć można osobne miejsce na alfabetyczny adresownik. Większość kalendarzy książkowych posiada także zakładkę na stałe przytwierdzoną do grzbietu książki. Dzięki temu szybko można znaleźć konkretny dzień.

Terminarz – idealny prezent nie tylko dla zapominalskich

Kalendarze książkowe okażą się doskonałym prezentem dla osób bliskich oraz współpracowników. Wiele firm poligraficznych oferuje możliwość naniesienia na okładkę kalendarza inicjałów czy też loga danej firmy. Taki dedykowany prezent z pewnością przypadnie do gustu pracownikom.

Categories Ciekawe