TOP

Krzesła w biurach – jakie wybrać?

Wybór odpowiednich siedzisk do biur i gabinetów to nie lada wyzwanie dla dekoratora wnętrza czy właściciela firmy. Wszystko za sprawą niezwykle szerokiej oferty w sklepach meblowych, jak również konkretnych oczekiwań związanych z meblami tego typu. Krzesła w biurach powinny zapewniać wysoki komfort oraz możliwość dopasowania ich do różnorodnych oczekiwań pracowników. Jakie modele okażą się najlepsze?

Regulowane siedzisko i oparcie!

Z pewnością powinniśmy celować w krzesła z możliwością regulowania wysokości siedziska, odchylenia oparcia oraz odchylenia podłokietników. Dzięki temu każdy z pracowników będzie mógł wyregulować krzesło tak, aby nawet wielogodzinna praca przy komputerze nie była dla niego problemem. Warto również, aby krzesła miały możliwość przesuwania się – będzie to możliwe dzięki niewielkim kółeczkom umieszczonym przy stelażu.
Bardzo ważna jest również tapicerka – najczęściej jest ona wykonywana z tkanin tekstylnych bawełnianych lub skór ekologicznych. Ważne jest, aby tkanina ta była odporna na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie brudu, mechacenie. Dzięki temu przetrwa wiele lat bez szkód, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Wysokiej klasy fotele biurowe znajdziesz w sklepie https://www.krzesloteka.pl.

Categories Dom i Wnętrze