TOP

Prezent na roczek

Pierwsze urodziny to szczególny moment dla rodziców. Znaczna część z nich chce hucznie uczcić pierwszy rok spędzony wspólnie ze swoim maluszkiem, wyprawiając elegancką imprezę. Jeśli i Ty jesteś  w gronie osób, które stoją przed wyzwaniem kupna prezentu na roczek dla dziecka bliskiej osoby, mamy dla Ciebie kilka inspiracji! Jaki prezent zadowoli zarówno dziecko, jak i rodzica? Sprawdź!

 

Uroczy domek

Niekwestionowanym hitem w dziecięcych pokojach są urocze, małe domki. Może warto podarować dziecku niewielki namiot tipi albo zamek księżniczki? W dobrych sklepach z zabawkami znajdziesz namioty w różnorodnych kształtach i zróżnicowanej wielkości, dzięki czemu bez problemu znajdziesz opcję doskonale pasującą do wystroju pokoju małego solenizanta. Możesz mieć pewność, że każdy urwis będzie zachwycony, kiedy będzie mógł bawić się w swojej prywatnej bazie wypełnionej ulubionymi zabawkami!

 

Przez zabawę do nauki

Małe dziecko jest bardzo żądne wiedzy na temat otaczającej go rzeczywistości. Doskonałym sposobem na ułatwienie i uatrakcyjnienie maluszkowi drogi przez świat zmysłów, kolorów i kształtów jest podarowanie mu stoliczka edukacyjnego. Zabawa przy kolorowym stoliczku edukacyjnym pobudza kreatywność dziecka, rozwija zdolności manualne, pogłębia umiejętności ruchowe, uczy poczucia rytmu, stymuluje rozwój.

 

Eleganckie sztućce

Szukasz pomysłu na elegancki prezent, który będzie piękną pamiątką z pierwszych urodzin? W takim razie z pewnością zainteresują Cię zestawy sztućców dla dzieci dostępne na stronie gerlach.pl. Pięknie wykonane, dostosowane do małych rączek noże, widelce i łyżki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Wysokogatunkowy metal odporny jest na zarysowania i czynniki zewnętrzne oraz nadaje się do mycia w zmywarce.

Categories Dom i Wnętrze