TOP

Lampy Azzardo

Odpowiednio dobrane oświetlenie do wnętrz domu lub mieszkania to podstawa – światło wpływa na prawidłowe funkcjonowanie organizmu, ułatwia pracę oraz wspiera wykonywanie codziennych czynności w swoich własnych czterech ścianach bez konieczności wychodzenia na zewnątrz w poszukiwaniu światła dziennego.

 

Lampy Azzardo

Lampy Azzardo to oprawy oświetleniowe projektowane pod kątem indywidualnym tak, aby trafić w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość materiałów, niezawodność i różnorodny design dają gwarancję zadowolenia z wyboru i niepowtarzalnego klimatu we wnętrzach. Lampy na ścianę Azzardo oferują możliwość wyboru opraw oświetleniowych pod kątem stylu aranżowanego wnętrza, poczynając od nowoczesnych i minimalistycznych, a kończąc na klasycznym wystroju i rustykalnym klimacie. Jednym z takich przykładów jest oprawa ścienna BROSS 1 BK/BK Azzardo GM4100 BK/BK Spot przeznaczona do takich pomieszczeń jak biuro, jadalnia czy przedpokój. Mimalistyczny design lampy pozwala na wprowadzenie jej do wnętrza i dyskretne podkreślenie jego nowoczesnego charakteru.

Oprawy sufitowe Azzardo charakteryzuje niekonwencjonalny design

Decydując się na wybór jednej z nich, masz pewność, że będzie stanowić dominantę i ciekawy dodatek do wnętrz. Zwracająca na siebie uwagę, nietuzinkowa i jedyna w swoim rodzaju – taka właśnie jest Azzardo Metric Lampa wisząca czarna. Subtelna geometria podwieszona pod sufitem na tle nowoczesnego wnętrza to obraz, który może pojawić się we wnętrzu Twojego domu, jeśli zdecydujesz się na tą oprawę oświetleniową.
BROSS 1 BK/BK Azzardo GM4100 BK/BK Spot
Azzardo Metric Lampa wisząca czarna

Ciekawą alternatywą dla awangardowych form są wpuszczone lampy Azzardo, które mogą dyskretnie budować nastrój w aranżowanej przestrzeni, bez konieczności ingerencji w całościowy obraz wnętrza. Wpuszczone w sufit oprawy oświetleniowe są w stanie doświetlić dane miejsce, pozostając poza wzrokiem domowników i gości.

Categories Dom i Wnętrze