TOP

Nowoczesny salon w stylu loft

Jak w prosty sposób zmienić zwykłe mieszkanie w niebanalne przestrzenie, które cieszyć będą każdego dnia? Warto rozważyć zmianę wystroju mieszkania – styl loft okaże się idealny, jeśli cenimy sobie przestrzeń, stonowane kolory i wysoką trwałość zastosowanych materiałów. Jak wykreować salon czy sypialnię w stylistyce loftowe? Pomogą w tym odpowiednie meble.

Nowoczesne meble loftowe

Mebli loftowych nie da się pomylić z żadnymi innymi – mówią twórcy wyposażenia wnętrz w stylu loft ze sklepu notodo.pl. Meble takie tworzone są w oparciu o trwałe materiał, takie jak lite drewno, metalowe profilowe. Meble takie muszą odznaczać się zarówno doskonałą prezencją, jak i odpornością na uszkodzenia. Dodatkowo meble takie są po prostu praktyczne – ich design sprawia, że nie wyjdą one z mody nawet za wiele lat.

Jakie meble loftowe warto rozważyć we własnym mieszkaniu? Wśród najchętniej wybieranych wymienia się stoliki kawowe. Zachwycają one prostotą, elegancją i trwałością. Stoliki tworzone są na metalowych stelażach – tworzywa te są malowane proszkowo, aby były one zabezpieczone przed działaniem korozji. Blaty stolików wykonuje się z litego drewna – ten rodzaj materiału jest niezwykle ceniony zarówno przez wygląd, jak i wysoką trwałość. Stoliki kawowe sprawdzą się zarówno w salonach, jak i sypialniach czy pokojach gościnnych. W przypadku stolików pomocniczych wsuwanych pod kanapę, mogą być one na wyposażeniu salonów, domowych biur.

Meble loftowe również w kuchni i jadalni!

Domowa jadalnia i kuchnia także mogą być zaaranżowane w stylistyce loftowej. Pomogą w tym eleganckie, wysokie krzesła. Krzesła typu hoker świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie dla kuchennych wysp – w ten sposób taka przestrzeń robocza zmieni się w wygodny stół do popijania porannej kawy.

Categories Dom i Wnętrze
live url tanmeble.com.pl zobacz więcej