TOP

Wypoczynek nad wodą – Jezioro Zegrzyńskie

Szum wody, szmer trawy, ogrzewające twarz słońce – to kwintesencja udanego weekendu na świeżym powietrzu. Coraz więcej Polaków poszukuje możliwości spędzenia aktywnego weekendu z dala od zatłoczonego miasta. Poszukując nowych miejsc do odpoczynku warto zajrzeć nad Jezioro Zegrzyńskie, które od wielu lat jest jednym z ulubionych miejsc wypoczynkowych Warszawiaków!

Jezioro Zegrzyńskie przeżywa obecnie swoją drugą młodość – tak samo jak w latach 60. i 70. zjeżdżają tu single, pary, małżeństwa, rodziny z dziećmi i osoby starsze w poszukiwaniu słońca oraz odpoczynku. Zainteresowanie tym regionem sprawiło, że od kilku lat rozbudowywana jest tutejsza infrastruktura turystyczna. Poza licznymi wypożyczalniami sprzętu wodnego turyści mogą korzystać z punktów gastronomicznych, boisk do siatkówki czy szlaków rowerowych. Osoby aktywne mogą pływać na kajakach, żaglówkach. Osoby ceniące suchy ląd z pewnością ucieszy możliwość zagrania w piłkę plażową czy badmintona. Miłośnicy dwóch kółek mogą zwiedzać okolicę dzięki silnie rozgałęzionym szlakom rowerowym, ciągnącym się wzdłuż brzegów jeziora. Podczas rowerowej wycieczki możliwe jest obserwowanie tutejszej flory i fauny.

Weekend nad Zegrzem

Doskonałym pomysłem jest zaplanowanie noclegu w tych okolicach. Nietrudno o tani hotel nad Zegrzem – konkurencyjną ofertę proponuje Lawenda Park Hotel. Hotel ten to idealne miejsce do weekendowego wypoczynku we dwoje. W ofercie znalazły się luksusowe pokoje, które zapewniają wysoki komfort i poczucie intymności. Na gości hotelowych czeka również restauracja z lokalnymi przysmakami.
Lawenda Park Hotel to też idealne miejsce na zaplanowanie wesela czy niewielkiej uroczystości rodzinnej (chrzciny, komunika, rocznica). Goście hoteli będą zachwyceni poziomem obsługi oraz wspaniałymi widokami rozciągającymi się z tarasu hotelowego.

Categories Turystyka