TOP

Prezent dla rocznego maluszka

Pierwsze urodziny to moment szczególnie celebrowany przez rodziców. Zanim cała rodzina zbierze się przy wspólnym stole, aby cieszyć się z roczku rozkosznego maluszka, musisz wybrać prezent. Podpowiadamy, jak z ogromu zabawek i akcesoriów wybrać podarunek, który sprawi radość dziecku i zadowoli rodziców!

Przez zabawę do nauki

Roczne dzieci rozwijają się i rosną w bardzo szybkim tempie. Już nie spędzają większości czasu na spaniu w swoim łóżeczku, ale na aktywnej eksploracji najbliższego środowiska. Kształty, kolory i dźwięki płynące z otoczenia zwracają coraz zwiększą uwagę maluszka. Poprzez zmysłowe odczuwanie dziecko poznaje otaczający świat, dlatego tak ważne jest, żeby dostarczać mu pobudzających bodźców.  Mata edukacyjna albo interaktywny stoliczek to prezent, który będzie nie tylko kompanem zabaw, ale również będzie wspierać rozwój dziecka. Tego typu zabawki rozwijają koordynację ruchową oraz zmysły dotyku, wzorku oraz słuchu.

Elegancka pamiątka

Nim się obejrzysz, owocowe przeciery i zupki ze słoików zastąpią pierwsze stałe posiłki. Dobre sklepy z akcesoriami kuchennymi posiadają w swojej kolekcji sztućce dla dzieci wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Zestawy sztućców dedykowanych dzieciom składają się przeważnie z łyżki, widelca, widelczyka i łyżeczki. Na stronie gerlach.pl znajdziesz zestawy idealnie dopasowane do dziecięcych rączek. Każdy z elementów zestawu ozdobiony jest pięknym grawerem, który z pewnością zaciekawi maluszka.

Do uroczych sztućców, zapakowanych w ozdobny kartonik, możesz dobrać porcelanowy zestaw składający się z talerzyka, miseczki i kubeczka. Taki komplet będzie piękną i użyteczną pamiątką z pierwszych urodzin.

 

Categories Dom i Wnętrze