TOP

Suknie ślubne – najnowsze trendy

Poszukując stroju na swój ślub, przyszła Panna Młoda stara się znaleźć tanie suknie ślubne, które są jednocześnie ładne i zgodne z obecnymi trendami (które zmieniają się niemal z roku na rok).

Suknie ślubne Trójmiasto

Wybierając się do salonu z sukniami, kobiety najczęściej posiadają już pewne pomysły, co do tego jak chciałyby wyglądać. Warto jednak zasięgnąć opinii znajomych, rodziny, ale także osób pracujących w sklepie. Te ostatnie mają bardzo dużą wprawę w dobieraniu sukienek do określonych typów sylwetek. Niejednokrotnie potrafią także podpowiedzieć jakie dodatki i akcesoria będą najbardziej odpowiednie do danego typu sukni. Przyszłe Panny Młode mogą (jeśli są uzdolnione artystycznie), zdecydować się na własny projekt, a potem jedynie zlecić uszycie sukni. Ważne jest, by do wykonania sukni użyto jak najlepszych materiałów, na przykład na bazie jedwabiów – organtyny jedwabnej, satyny inteligentnej, czy szantungu. Bardzo dobre na taką okazję są również: tafta, muślin, tiul, a także różnego rodzaju koronki, które dodadzą uroku i elegancji.

Obecne trendy

Określone suknie ślubne są modne przez kilka lat, a później pojawiają się zupełnie inne. Teraz, trendy opierają się na strojach bardzo kobiecych, niezwykle subtelnych, a zarazem niebanalnych. Każda suknia jest szyta z wielką dokładnością i poprawiana, by idealnie pasować na daną Pannę Młodą. Jeśli chodzi o suknie ślubne Trójmiasto, i znajdujące się w nim salony krawieckie umożliwiają kobietom przedstawianie własnych pomysłów i sugestii klientek. Suknie szyte są z najwyższej jakości materiałów. Wśród propozycji znaleźć można tanie suknie ślubne i modele dla każdego rodzaju sylwetki. Najbardziej popularne są:
– suknie w stylu klasycznym, z dopasowaną górą i szerokim dołem. Do tego dół pokryty jest tiulowymi falbanami,
– suknie „empire” – z odcięciem pod biustem oraz zwiewnym dołem,
– suknie o modelu „syrenki” – rozszerzane od kolan w dół, najczęściej z gorsetem.
Bardzo wyraźnym trendem w sukniach ślubnych sezonu 2017/2018 będzie koronkowa albo haftowana góra i zwiewny dół. Suknie będą przede wszystkim białe, z transparentnymi dekoltami (często w kształcie litery „V”). Modele zabudowane z przodu, posiadać będą duże i pięknie eksponowane dekolty na plecach. Nie będzie za to żadnej reguły dotyczącej ramiączek i rękawów, za to ciekawą propozycją będą suknie z wysokim rozporkiem. W tej mnogości wyboru, każda przyszła Panna Młoda na pewno znajdzie idealną suknię dla siebie. Dzięki temu będzie mogła czuć się w niej pięknie i komfortowo przez całą noc.

Artykuł powstał we współpracy z http://www.agnesfashiongroup.pl/

Categories Ciekawe
antraffic.pl portal.org mubezpieczenia.pl