TOP

Najczęstsze błędy popełniane podczas wyboru sukni ślubnej

Odpowiedni wybór sukni ślubnej jest jednym z ważniejszych etapów przygotowań do najbardziej wyjątkowego dnia w życiu każdej kobiety. Dobrze dobrana suknia powinna zapewniać komfort Pani Młodej przez cały wieczór oraz pięknie wyglądać i zachwycać gości. Istnieje jednak pewna pula błędów, które niezmiennie popełniane są przez Panny Młode. Zachęcamy do lektury artykułu, który pozwoli Ci ustrzec się przed popełnieniem błędu podczas wyboru wymarzonej sukni ślubnej.

Duża widownia

Wybierając suknie ślubne większość przyszłych Panien Młodych decyduje się na towarzystwo najbliższych osób, które moją pomóc przy podjęciu decyzji. Suknia ślubna to bez wątpienia najważniejsza kreacja w Twoim życiu i zrozumiałe jest, że chcesz mieć pewność, że doskonale w niej wyglądasz. Jednak zbyt liczna widownia może tylko namieszać Ci w głowie. Eksperci radzą wybrać się na zakupy z jedną lub dwoma zaufanymi osobami, które obiektywnie ocenią przymierzaną suknię. Ważne jest, aby ich opinia była szczera i oparta o wyostrzony zmysł estetyczny.

Żelazna wizja

Jeśli uprzesz się na jedną wizję swojej przyszłej kreacji nie pozwolisz sobie na dobór tej właściwej. Może się bowiem okazać, że model sukni, który od dawna Ci się podobał, po prostu do Ciebie nie pasuje. Warto przymierzyć modele, których wcześniej nie brałaś pod uwagę, a salonów, sprzedających suknie ślubne Trójmiasto posiada bardzo wiele – znajdziesz tam kreację spełniającą wszystkie Twoje wymagania. Daj się więc przekonać na przymiarkę różnych modeli, zanim podejmiesz decyzję o kupnie tej jedynej.

Zbyt dużo sukien

Tradycyjne czy nowoczesne, białe, a może kremowe, drogie czy tanie suknie ślubne – eksperci jednogłośnie podkreślają, że zbyt duży wybór nie przybliża nas do podjęcia właściwej decyzji. Idealna liczba przymierzonych sukni powinna oscylować pomiędzy 4 a 7. Zbyt mało może nie wystarczyć do znalezienia wymarzonej kreacji, jednak zbyt dużo może jedynie przynieść zwątpienie i więcej dylematów.

Przeceny

Tanie suknie ślubne to marzenie wytrawnych zakupoholiczek. Wspaniale, jeśli obniżka cen dotyczy akurat sukni, na którą wcześniej nie było Cię stać, a która skradła Twoje serce. Gorzej, gdy decyzje o wyborze sukni podejmujemy pochopnie, pod wpływem chwili. Suknie ślubne w wyjątkowo niskich cenach mogą skusić niejedną Pannę Młodą, jednak ich wybór powinien być poprzedzony przemyślaną decyzją. Ponadto może się okazać, że obniżki są niewielkie, a nową, piękną suknię będziesz mogła kupić za niewiele więcej niż kreację ze ślubnych wyprzedaży.

Więcej na stronie http://www.agnesfashiongroup.pl/

Categories Ciekawe