TOP

Kolejka – idealny prezent dla malucha

Kto nigdy w swoim życiu nie bawił się kolejką, naprawdę nie wie, co traci. Mało jest tak wyjątkowych zabawek jak ciuchcie, które potrafią na długie godziny zaangażować całą rodzinę.

I kręci się, kręci się koło za kołem

Kolejki to zabawki z pozoru proste, ale mimo to od lat nie tracą na popularności. Dzięki nim maluchy rozwijają swoją wyobraźnię, tworząc nierzadko skomplikowane kompleksy pełne zawijasów i złożonych konstrukcji, odgrywają scenki oraz poprawiają swoje umiejętności motoryczne i sprawność ruchową. To jednak nie wszystko – kolejki to przede wszystkim świetna zabawa dla całej rodziny, która nie nudzi się niezależnie od wieku.

Ciężka, ogromna i pot z niej spływa

Ciuchcia wcale nie musi być wykonana z trochę bezosobowego plastiku. Dla wszystkich miłośników zabawek w wersji eko lepszym rozwiązaniem będzie kolejka drewniana, która nie tylko jest nierzadko dużo trwalsza niż jej sztuczne odpowiedniki, ale przy okazji także przyjaźniejsza w dotyku.

Przez góry, przez tunel, przez pola, przez las, czyli dużo więcej niż dziecinna ciuchcia

Rampy, tunele, mosty, tory, towary, ludziki, zwrotnice, uf, wymieniać można praktycznie bez końca, bo dodatków do kolejek jest naprawdę bez liku. A im więcej elementów, tym więcej powodów do kreatywnej zabawy (i pełnych radości spektakularnych kraks). Naprawdę warto przyjrzeć się też kolejkom piętrowym i rozbudowanym zestawom, które bardziej przypominają małe miasta niż tory z pociągiem i dworcem. Są one wręcz stworzone do kreatywnej zabawy!

Categories Ciekawe
mundopediu.com millerliteargentina.com jokris.pl