TOP

Najlepsza rada przy wyborze sukni ślubnej dla puszystych

Wszystkie kobiety chcą wyglądać pięknie w dniu swojego ślubu. To uroczystość, z której tworzy się wiele pamiątek – nagrań i zdjęć, do tego setka gości. Wszystko to wytwarza to presję, na to by prezentować się idealnie. Warto, więc zadbać o to by suknia ślubna XXL ubrała pannę młodą, ale jej nie przebrała. Pamiętajmy, że dzień ślubu jest bardzo stresujący, nawet bez niewygodnej i źle dobranej sukni.

Najlepsza rada – zatrudnij specjalistę!

Specjalista od sukni ślubnych dla puszystych najlepiej doradzi w wyborze idealnego stroju. Stylista zaproponuje indywidualne rozwiązania i przeróbki, które podkreślą charakter panny młodej. W końcu, suknie ślubne XXL powinny być nie tylko piękne, ale też wyjątkowe! Suknie ślubne dla puszystych w niczym nie ustępują tradycyjnym sukniom. Profesjonalista doradzi, jaki krój najlepiej podkreśli walory sylwetki, a ukryje jej mankamenty. Praca ze stylistą wymaga dobrej komunikacji, ale daje świetne efekty. Ważne jest, aby zadawać dużo pytań i rozwiewać własne wątpliwości. Przecież żadna suknia ślubna nie będzie wyglądać dobrze, jeśli nosząca ją osoba będzie się w niej źle czuła.Dobre rady uchronią pannę młodą przed niepotrzebnym mętlikiem w głowie i przymierzaniem zbyt wielu sukien ślubnych. Zazwyczaj im więcej sukni zostaje założonych, tym trudniej podjąć decyzję. Dlatego fachowy doradca niektóre modele skreśli nawet bez przymierzania. To logiczne, w końcu łatwo domyślić się, że kobieta o bujniejszych kształtach nie będzie czuła się dobrze w bardzo obcisłej, satynowej sukni ślubnej, nawet jeśli będzie ona dostępna w rozmiarze XXL.

Specjalny sposób na suknie ślubne dla puszystych

Jeżeli żaden ze sklepowych modeli nie zadowala przyszłej panny młodej to zawsze może zamówić ona suknię szytą na miarę, specjalnie dla niej. Może sugerować się gotowymi wzorami lub wziąć z kilku to, co ją najbardziej interesuje. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć górę jednej sukni ślubnej ze spódnicą z zupełnie innej. Ważny jest tylko efekt WOW! Powstała kreacja jest unikatowa i może zostać pamiątką dla następnych pokoleń. Tutaj też ogromnym wsparciem będą specjaliści – stylista oraz krawcowa. Wspólnymi siłami tworzą suknie ślubne XXL jak dla prawdziwej księżniczki. W końcu, dla większości panien młodych to pierwsza suknia, dla nich – to chleb powszedni.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://www.agnesfashiongroup.pl/lovely,a3

Categories Ciekawe