TOP

Urządzanie własnego “M”. O czym musisz pamiętać wykańczając swoje cztery kąty?

Stan surowy mieszkania to najprzyjemniejszy etap dla posiadacza mieszkania lub domu. Od tej pory można już zacząć myśleć nad tym, jakie wybrać panele, kolor ścian, zaprojektować łazienkę czy aranżację ogrodu. Nasza wyobraźnia jest nieograniczona i to od nas samych zależy, w jaki sposób urządzimy wszystkie pomieszczenia. Możliwości jest wiele. Internet, jak i sklepy stacjonarne, dają nam ogrom pomysłów. Gotowe inspiracje cieszą się pozytywną opinią. Zapoznaj się z naszymi kilkoma podpowiedziami, które śmiało możesz wykorzystać w swoim domu.

Armatura sanitarna. Jak stworzyć łazienkę marzeń?

Łazienka jest to przestrzeń, w której mamy zamiar się zrelaksować po ciężkim dniu lub pobudzić o poranku. Chcemy czuć się w niej dobrze. Dlatego wyposażenie łazienki musi być dla nas istotne. Pomóc w tym nam może sklep Frapeti z armaturą sanitarną do łazienki oraz kuchni. W sklepie internetowym wyposażysz łazienkę we wszystkie większe sprzęty, m.in. panele prysznicowe, kolumny prysznicowe, zestawy prysznicowe, jak i umywalki czy wanny wolnostojące. Znajdziesz tam armaturę zachwycając elegancją i pasującą do każdego wnętrza. Wybór jest naprawdę bogaty. Starannie wyselekcjonowane akcesoria podwyższą komfort codziennego użytkowania, a łazienka zyska nowy charakter. 

Nie zapomnij o ogrodzie. Stwórz niepowtarzalny klimat za sprawą oświetlenia zewnętrznego

Wyposażenie domu to nie tylko jego środek. Musimy zadbać również o ogród, który jest wizytówką domków jednorodzinnych, a jednym z najważniejszych jest oświetlenie zewnętrzne. Jako dekoracja posłużą nam lampy ogrodowe solarne. Oświetlą nam drogę do domu, schodów wejściowych lub dojazdu do garażu. Będą ozdobą roślin oraz alejek. Nowoczesne lampy solarne stworzą bajkowy klimat w Twoim ogrodzie. Dostępne są w różnej postaci, m.in. gwiazdy, Mikołaja czy renifera. Będzie to ciekawa ozdoba, prezentuje się atrakcyjnie i umożliwia nieskończenie wiele możliwości aranżacyjnych. Dzięki czemu ogród będzie prawdziwą wizytówką domu. 

 

Categories Dom i Wnętrze