TOP

Comarch ERP Optima w chmurze – nowoczesne rozwiązanie dla MSP

Mikro, małe i średnie firmy mają inne potrzeby niż duże przedsiębiorstwa. Nie oznacza to jednak, że nie powinny być mobilne. Sprawdź, co możesz zyskać, korzystając w chmurze z możliwości oprogramowania klasy ERP.

Comarch ERP Optima w chmurze

Comarch ERP Optima, system klasy ERP, którego możliwości wykorzystuje już 60 tys. polskich firm, dostępny jest także w wersji online. Co dokładnie umożliwia takie rozwiązanie i na czym polega?

Wszystkie dane i funkcje systemu dostępne są za pośrednictwem internetu. Użytkownik loguje się do programu za pośrednictwem albo przeglądarki internetowej, albo dedykowanej aplikacji. Wszystko to sprawia, że dane dostępne są z każdego miejsca w świecie – pod warunkiem tylko, że mamy dostęp do internetu. Możesz na bieżąco sprawdzać kondycję firmy, sprzedaż, prowadzić księgowość, analizować płace oraz wykonywać analizy i raporty – także z uwzględnieniem danych historycznych.

Bezpieczna chmura z Comarch ERP Optima

W chmurze przechowywane są wrażliwe dane dotyczące wszystkich aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa, więc Comarch przykłada wyjątkową wagę do bezpieczeństwa.

Warto w tym miejscu mocno podkreślić, że wszystkie dane polskich przedsiębiorców przechowywane są w Polsce – niestety, w konkurencyjnych rozwiązaniach nie jest to regułą. Dla przypomnienia: dane przechowywane w zagranicznych data center podlegają ustawodawstwu państw, w których są zlokalizowane, co często jest sprzeczne z polskim prawodawstwem dotyczącym przechowywania danych osobowych.

Dodatkowo Comarch Data Center to nowoczesne centrum danych, które może pochwalić się certyfikatami (np. ISO/IEC 27001:2005), które są gwarancją najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Categories Ciekawe
Tags bizneserp